Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beképzelem, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beképzelem, hogy tetszem neki, vagy van alapja? Fiúk! Ti miért csinálnátok?

Figyelt kérdés
16l vagyok,és nagyon tetszik az osztálytársam. Eddig alig beszéltünk,jóformán csak annyit,hogy odaadom neki a házit,meg lényegtelen dolgok. Igazából nem tudom eldönteni,mit gondolhat,az egyik percben poénkodik velem,a haverjával együtt,utána meg rászól,hogy hagyja abba. Aztán,van,amikor teljesen normális velem,nem az a semleges,hanem tényleg kedves. Utána meg beszól megint hülyeségeket,hogy "ne pucsíts már",meg "azt hiszed,vicces vagy?" ,meg hasonlók. Lehet,hogy csak azért képzelem be,mert tetszik,de tényleg nem tudom,mi van. :/
2013. ápr. 17. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak azért képzelem be,mert tetszik,de tényleg nem tudom,mi van. :/

szerintem így van

2013. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mókusgyilkos ***** válasza:
2013. ápr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mókusgyilkos ***** válasza:
nem értitek a művészetet! na jó ez csak hard pop :D de egész korrekt.
2013. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kb minden fiú ilyet mond a lányoknak :D am fas z tudja te tudod :D
2013. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!