Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ez történne, mit csinálnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez történne, mit csinálnátok a pasi helyében?

Figyelt kérdés

Szóval engem eltartana valaki és kihasználna. Az megbeszélni egy másik pasival, hogy "elad" engem neki... Az meg jönne értem, és már akkori is érdekesen viselkednék - nem beszélnék, nem mozognék ha nem kérnek, le van sütve a szemem, stb... A hátam kék-zöld lenne meg a szeme alatt véraláfutás. Kérdezné a pasi, hogy "Hol a ruhája?" Aki elad, egy percig furán nézne, utána mondaná, hogy jah, és odadobna valami női cuccot. Akkor felöltöznék, és indulnánk.

Akkor megérkeznénk, az leültetne egy székre, kínálna innivalóval, de én csak döbbenten néznék rá. Aztán mondaná, hogy vetkőzzek le, mert hoz nekem hálóruhát, amiben tudok aludni... Levetkőzök, aztán odamegyek a pasihoz, letérdelek, és ki akarom gombolni a sliccét.ITT mit tennétek?

De mondjuk a pasi leállít, hogy nem-nem, csak vegyem fel a pólót amit adott. Ezután olyan fura minden, hogy nem kell semmit sem "nyújtanom"... Lefekszik aludni, és azt mondja nyugodtan alhatok az ágy másik oldalán, amit megint nem értek. de nem szólok miatta semmit... (Ti is ezt mondanátok, hogy aludhatok ágyban?)

Meg úgy az egész alatt kihasználnátok egyszer is?

Mit tennétek?


2013. ápr. 12. 23:11
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Ja, és nem polgárpukkasztás, tényleg kíváncsi vagyok...
2013. ápr. 12. 23:11
 2/34 anonim ***** válasza:
Was makogsz? Mi ez az értelmetlen halandzsa???
2013. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 fospuska ***** válasza:
néha jól jönne egy ilyen csaj. :)
2013. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
nem elég h kur*va vagy még be is vagy szívva.
2013. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
MIVAN? :O
2013. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Komolyan érdekel mit tenne egy fiú egy ilyen helyzetben...
2013. ápr. 12. 23:17
 7/34 anonim ***** válasza:
Arab-e vagy?
2013. ápr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Akkor írd le még egyszer a kérdésed, de ha lehet ezúttal érthetőbben.
2013. ápr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet érteni?
2013. ápr. 12. 23:19
 10/34 fospuska ***** válasza:
ha "vesz" egy csajt, ugyanazt tenné vele,mint az első pali. azért veszi.
2013. ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!