Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
Van egy lány,régen nagyon jóba voltunk majdnem össze is jöttünk de aztán nem beszéltünk hosszú ideig és utána összevesztünk nagyon és le is töröltem facebookról.Aztán utána pár hónap múlva elkezdtünk megint beszélni de átváltott valami bunkó stílusra és nem lehet vele beszélgetni 1 mondatot se mert látszik rajta hogy nem akar,de ha meg megkérdezem hogy mibaja van azt mondja hogy semmi.Most megint ráírtam és b*szik normálisan válaszolni és ott vagyok hogy inkább akkor letörlöm megint,nincs kedvem nekem ehhez hogy minden nap felidegesítsem magam rajta,meg minek legyen az ismerősöm ha nem képes írni normálisan-vagyis nem beszélünk.
2013. márc. 28. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Te vagy az L.? :D
2013. márc. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi van? :D mi az L? :D
2013. márc. 28. 21:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Leírtad a választ,kedves kérdező ! Töröld le,ha ő nem akarja,te ne idegeskedj miatta.Majd lesz olyan aki akarja!
2013. márc. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért kezdtetek el újra beszélni?
2013. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát az jó kérdés.Össze akartam vele jönni,de már megbántam
2013. márc. 28. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért bántad meg? Ki kezdeményezte hogy újra beszéljetek?
2013. márc. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én.Azért mert nem lett belőle semmi,megint ugyan ott tartunk,nem beszélünk,nem érdeklem...
2013. márc. 28. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha te kezdeményezted, és nem érdekled, akkor ajánlom szakíts meg vele minden kapcsolatot és keress valaki mást helyette, aki megtisztel azzal, hogy nem veszekszik veled, és lehet vele normálisan beszélgetni. mert így ennek semmi értelme.
2013. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!