Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet köztük több mint barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztük több mint barátság?

Figyelt kérdés
Mondott ezt-azt az exéről. Én kérdeztem is, hogy végleg vége van-e köztük, ő erre azt mondta, hogy igen, és nem beszélnek, nem találkoznak. Ma reggel kiderült, hogy a pasim suli előtt bement a csajhoz a munkahelyére, szájra adott neki puszit és jókedvűen beszélgettek. Utána megkérdeztem tőle mi volt az. Mondta,csak barátok. A barátaitól megtudtam, hogy minden nap találkoznak, és mikor nem velem van hétvégén, akkor vele bulizik. Kicsit felkaptam a vizet, és kiabáltam vele. Jogos volt a felháborodásom?
2013. ápr. 18. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben jogosnak találom a kiakadásod!

Akivel szakítottam azt nem csókolgatom, nem viszem szórakozni, nem töltöm vele a szabadidőmet!


Akkor még okés lenne ha te nem lennél neki, de így felháborító!

2013. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az nem kifejezés, hogy jogos!

Én a helyedben tuti, hogy szakítanék vele ..., nem hiszem, hogy csak barátok, ha ilyen sűrűn találkozgatnak, nah meg szájra puszi ...! :/

2013. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te iszonyú naiv vagy, a pasid meg ... hímringyó! :)
2013. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!