Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek hogy alakult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek hogy alakult a találkozás a párod exével?

Figyelt kérdés

A hétvégén buliban voltunk, és ott volt ő is. Nincsennek rossz kapcsolatban, neki még nincs új párja. Tudtuk hogy ott lesz, de a féltékenységemet legyőzte a kiváncsiság, mert még nem ismerttük egymást, úgyhogy elmentünk. Igyekeztem a szokásosnál is csinosabban öltözni, nehogy "alul" maradjak, szerintem ő is, mert ahogy elnéztem, mi néztünk ki a legjobban. Bemutatkozás után pár szót beszéltünk, de azt éreztem, hogy egész este engem vizslat, mondjuk én is figyeltem egész este. Alapvetően szimpatikusnak találom, pedig volt egy kis csipkelődés oda-vissza.

Érdekelne, másoknak hogyan alakult a kapcsolatuk? 24L


2013. ápr. 18. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
miért kell az exekkel bármiféle viszonyt táplálni? főleg neked, a párod exével? nem értem...
2013. ápr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell, de miért ne lehetne, ha senki sem bánja?
2013. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
eszem ágában sincs ilyet tenni, sőt érdemes az ilyet kerülni is, N
2013. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En csak azt tudom erre mondani - es kerlek, semmikepp se vedd bantasnak -, hogy bizz jobban magadban, maskulonben bele fogsz menni ilyen kicsinyes cicaharcokba, felesleges marakodasokba, amibol te profitalni nem nagyon fogsz, viszont ha a baratod olyan tipus, akkor alaposan fel fog fujodni az egoja, ha azt latja, hogy marakodnak erte a lanyok. Az meg nem szerencses, mert fennall a veszelye, hogy onnantol kezdve nem nagyon fog tudni komolyan venni teged. (De persze ez fugg attol is, hogy milyen tipus a baratod es milyen minosegu a kapcsolatotok...)


Szoval emelt fovel, buszken, onerzettel, egeszseges onbizalommal, finom noiesseggel jelenj meg a baratod mellett, mint akirol sugarzik, hogy nem lehet a nyugalmabol kizokkenteni es nem erzi szukseget, hogy jatszmakat vivjon mas lanyokkal!

Ha az exbaratnoje megerzi rajtad a bizonytalansagot, akkor konnyen tamadhatova es sebezhetove valsz, ha viszont erzi a nyugalmadat es megingathatatlansagodat, akkor tudni fogja, hogy nincs keresnivaloja.

Aztan meg ki tudja?! Meg a vegen jo viszonyban is lehettek...

2013. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Senkinek az exére nem voltam kíváncsi soha.Egyszer véletlenül belefutottam egy ilyen taliba,elborult az agyam rendesen.
2013. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!