Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a 2 ok közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 2 ok közül melyik lehet az, ami miatt valójában nem kellek egy lánynak sem, vagyis, ha csak az egyik lenne, akkor kellenék a lányoknak?

Figyelt kérdés

1. Nem érem el a lányok által elvárt külső adottságokat. Értem ezalatt, hogy alacsony vagyok és nincs is kigyúrt testem, sovány vagyok, ráadásul ronda a fejem is szerintem.


2. Önbizlaomhiányos, félénk, csendes, visszahúzódó, gátlásos, kisebbségi komplexusos, személyiségzavaros, kisfiú szinten rekedt személyiség vagyok és nem is akarok sosem felnőni. De értelmes vagyok és tudok komoly is lenni, csak nem akarok olyan lenni, aki egész nap a munkának él és mint egy robot éli az életét.


2013. ápr. 18. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

2es az 1esből fakad igy nehéz a kérdés,

de azért inkább 2es.

2013. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az elsőn változtatsz a második is változni fog. Ne sajnáltasd magad, hanem cselekedj. Sovány vagy? Nincs kigyúrt tested? Járj kondiba, tornázz.

Addig ne várd, hogy mások szeressenek, míg te sem szereted magad.

2013. ápr. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2.
2013. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!