Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság milyen tulajdonságú...

Manapság milyen tulajdonságú srácok kelle (né) nek a lányoknak?

Figyelt kérdés
Külső-belső egyaránt érdekelne. És annak kifejezetten örülnék, ha különbözőek lennének az ízlések, és nem mindenkinek ugyanaz a fiú kéne...

2013. ápr. 16. 16:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok...
2013. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

ápolt megjelenés az alapvető - ez magában foglalja az általános higiéniát (ne tocsogjon zsírban a haja, ne legyen 3centis kosz a körme alatt és ne ájuljak el a szájszagától és még folytathatnám...) valamint azt, hogy ne legyen akkora, hogy a hasa kitakarja a szerszámot... nagyjából ennyire tág nálam a külső "elvárás"

belsőre a legfontosabb, hogy találja meg velem a közös hangot; pluszban még örülök annak, ha valaki intelligens és vicces...bár jobban belegondolva, ez nálam magában foglalja a közös hangot. nagyjából ennyi.

23/l

2013. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Vörhenyes, nagy répával és vastag pénztárcával.
2013. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Külső: Legyen hájas.

Mosolyogjon

Belső: Legyen kedves

ne csak velem legyen kedves

legyen okos

legyen vicces

türelmes



De amúgy nem baj, hogyha nincs meg mind, hiszen én se vagyok tökéletes, de ezek azért elég alapok.

2013. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
egy dolog van, ami a leglényegesebb: a pénz.
2013. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, eltekintve az általánosításoktól. Nekem például külsőre egy nem túl magas, átlagos testalkatú srác jön be. A legfontosabb az ápoltság és a jó illat. Ha rocker, az előny, de ez annyira nem mérv adó, csak ilyen divatmajom ne legyen. Értem ezalatt, ne hordjon csőnadrágot, rózsaszín és neon színű pólókat stb. Én speciel kifejezetten szeretem, ha egy pasi borostát. :)

Személyiséget illetően legyen határozott, kedves, intelligens, a humor sose hátrány.

Félreértés ne essék, ezek nem elvárások, számomra ilyen egy ideális pasi.:)

18/L

2013. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

de alap dolgokat akkor mért írtok le, ha alapok???

ennyit nyilván a másik is tud magáról a huszon- hányadik század ez? :))

esetleg ti sem tudjátok, mire vágytok vagy ennyire mindegy?

2013. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
36%
Legyen pénze,a többi senkit sem érdekel.
2013. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

Külső: magasabb legyen mint én (163cm vagyok), a szemszín mindegy (favorit a zöld és a barna, de kizárólagos), haja legyen rövid, és ápolt, a hajszín szintén mindegy de a sötétebb hajúakat jobban szeretem...hmmm kihagytam valamit? ja igen, testalkat: sportos, de nem kell kigyúrtnak lennie


Belső: úgy ahogy én sem, ő se telepedjen rám, ne várja el hogy folyton csak és kizárólag vele legyek, bízzon meg bennem, és hagyjon teret ha külön a barátokkal mennék programra, szóval ne féltékenykedjen... én sem vagyok féltékeny míg nem adnak rá okot (tőlem akár bulizni is mehet a haverokkal nélkülem míg tudom hogy megbízhatok benne), tisztelje hogy nő vagyok, és ehhez mérten beszéljen velem, szóval ne legyen lekezelő, és ne alázzon meg... én is megadom neki a megfelelő tiszteletet ezért én is elvárom hogy megkapjam tőle...

Amúgy kisregényt lehetne írni ebből a témából, és sok mindent most kihagytam, de hirtelen ennyi jutott eszembe...


23/N

2013. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ezt a választ még régebben írtam egy hasonló kérdésre, szerencsére megtaláltam a figyelt kérdéseimnél, úgyhogy bemásolom :)


Nekem nem voltak határozott elképzeléseim soha, szóval csak azt tudom összefoglalni, mit szeretek a barátomban (ő az első és az utolsó is).

- hihetetlenül önzetlen, kedves, segítőkész, a rosszindulat vagy felszínesség legkisebb szikráját sem fedeztem fel benne soha (segít nekem is jobb emberré válnom) -> ugyanakkor nem naiv

- értelmes, okos, és szerintem nagyon bölcs, nagyon jól látja a világot

- ugyanazok az értékek fontosak számára, mint amik számomra is fontosak: család, szeretet, vidámság, lazaság, a világ elvárásaira magasról tojunk, és semmit sem csinálunk megszokásból vagy elvárásból

- bármit megbeszélhetek vele, nincsenek tabuk, semmit nem vár el, és nem akar megváltoztatni (ezek persze kölcsönösek)

- teljes mellszélességgel kiáll mellettem, és bármiben számíthatok rá, sosem ítél el, inkább megért, és próbál segíteni (ez is kölcsönös)

- igazi ezermester, a ház körül nincs olyan munka, amihez ne értene valamilyen szinten (szerelős munkákra gondolok elsősorban)

- ezeken felül pedig hihetetlenül vonzó, férfias arca és kisugárzása van, a szex is élmény vele (soha nem érzem magam csúnyának, mikor vele vagyok, annyira látszik rajta, hogy gyönyörűnek tart)


Kb. ennyi a lényeg azóta is, három éve minden nap hálát adok az égnek, hogy megtaláltuk egymást.

2013. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!