Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm amúgy is "husi",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm amúgy is "husi", és most még hízott, kell aggódnom az egészségéért?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt, végig 67-68 kiló volt a 161 centihez, de az utóbbi két hónapban kicsit elengedte magát, most 72 kiló. Nekem így is tetszik, sőt... De tudom, hogy ez már sok lehet egészségi szempontból. Szerintetek belefér ez a súly, vagy ösztökéljem, hogy fogyjon vissza 68 kilóra?
2013. ápr. 18. 15:52
 1/9 anonim válasza:
42%
Hát a BMI index szerint a 161 centihez kb 65 kiló az egészséges felső határa, szóval a 72 lehet, hogy sok egy kicsit... Attól is függ, milyen alkat. Ha izmosabb, akkor beleférhet nagyobb súly is, ha hájaska, akkor próbáljon kicsit fogyni!
2013. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Az ő egészsége nem a te dolgod. Az ő kinézete nem a te dolgod. Az ő teste nem a te dolgod. Ha őt zavarja a súly, majd tesz érte valamit. Ha nem, az nem a te dolgod.
2013. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Többet kéne reszelnetek, ne félj, ledobná simán azt a pár kilót! :D
2013. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

3! nagyon tetszett!

keres már a neten olyan képletet ami a csukló méretből számol, az a valós, ez a képlet régóta van, csak sokan nem tudják, mert nem mindegy milyen csontozattal rendelkezel, a másik ne szóljál a súlya miatt, neki kell eldönteni N

2013. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki mi a véleménye erről? Ártani biztos nem árt az egészségének, ha ledob pár kilócskát, csak ne koplalással, villámdiétákkal, mert az többet árt, mint használ.
2013. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha eléri a 80kg-ot akkor aggódhatsz, atúlsúj nagyon kellemetlen betegségeket okozhat, kezdetben magas vérnyomás, magas koleszterinszint stb.. és ezekből később nagy baj is lehet.. járj el vele futni, edzőterembe, diétázzon és a legfontosabb hogy bíztasd....
2013. ápr. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
hát én 178 centihez vagyok 67 kiló, szóval szerintem 161hez a 72 kicsit sok... mondhatnád, hogy menjetek el edzeni vagy valami
2013. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
5-ös vagyok, még annyi, hogy ha rászánja magát, hogy kicsit leadjon, ne próbáljon csak egy kis plusz mozgással lefogyni, mert nagyot fog csalódni. Az étrendjén kell főleg változtatni és ezt mozgással kiegészíteni, mert attól, hogy elmegy egy kicsit kocogni, vagy ilyesmi, önmagában nem fog lefogyni, ha ugyanúgy eszik, vagy (mert a mozgás még az étvágyat is meghozza), még többet. El kell hagyni a cukros, zsíros kajákat, az üdítőket, a sütiket és összeállítani valami egészséges, de nem túl drasztikus étrendet.
2013. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
most az én válaszomat mégis miért kellett lepontozni? :"D (7es voltam....)
2013. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!