Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jó nekem senki? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó nekem senki? Én vagyok túl válogatós?

Figyelt kérdés

Elég népszerű vagyok a fiúk körében (sokszor még lányok is bepróbálkoznak) , lehetett volna már vagy 30 barátom,de egyszerűen egyikkel sem tudnám elképzelni magam. Van olyan,akinek esélyt sem adok,mert az első benyomás alapján egyáltalán nem jön be (páwa,nyálas, beképzelt vagy komplett nyomorék), de olyan is van,akinek azért adok esélyt, de ahogy megismerem rájövök,hogy nem illünk össze. Egy srác van, aki szóba jöhetne. Eleinte nem tetszett, de aztán megismertük egymást,megkedveltem, nagyon hasonlítunk belsőre,kavartunk,de végül nem lett semmi,mert rajtam kívül még vagy 10 másik csajjal ezt csinálja. Nincs olyan aki hozzám való?

17L


2013. márc. 31. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
csak még nem találtad meg, de részben igen, túl válogatós vagy
2013. márc. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy megláttam hogy lány vagy egyből beugrott a válasz: igen
2013. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd találsz valakit, de mivel válogatós vagy így sokkal lassabban. Esetleg próbáld meg levinni a mércét pár fokkal. 20/F
2013. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem probléma az ha válogat az ember, elvégre bizonyos szint alá senki nem teszi a lécet, ami abszolút jogos is. De azt ugye tudod, hogy az utolsó esetnél hibáztál?
2013. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!