Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti éreztetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti éreztetek már olyat hogy senki nincs mellettetek és kell nektek egy "fiú"? Na ilyet érzek én most és nem tudom hogy én mit tehetnék ez ellen! A hülye válaszoktól légyszi kíméljetek!

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, éreztem és érzek.
2013. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, most jó lenne, ha valaki mellettem állna, de nem olyan áron, amit utána megbánnék... :s
2013. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel mindenki van így! Most egy ideje én is így vagyok vele! :(
2013. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 The Other ***** válasza:

Csinálj valami hasznosat, kösd le magad, hogy ne ilyen dolgokon bánkódj. Mellesleg megsúgom, hogy nem nagyon vonzóak az olyan lányok, akik picsognak, hogy "jaajjjj legyen már hapsim!". Mert ebből az jön le, hogy magától életképtelen, és a jövőben csak a véremet szívná...


Természetesen lesznek olyan nethuszárok, akik rögtön rárepülnek majd erre a kérdésre, de nem hiszem, hogy jól jársz majd velük.

2013. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 The Other ***** válasza:
Ui.: Bocsi, hogy férfiként beleugattam. :)
2013. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen éreztem, és most is érzek.
2013. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, most is. Elég szomorú.


Nem tudsz ellene tenni semmit. Ismerkedj, aztán hátha összejön valami jó dolog. :)

2013. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!