Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem a szokásos "vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem a szokásos "vajon terhes vagyok? " kérdés; mit csináljak? Teszt, esemény utáni? :\

Figyelt kérdés

Előző este buli volt, szülinapoztunk. Nagyon sokat ittunk, totál KO vagyok még most is, de nem ez a lényeg.

Ha emlékeink nem csalnak (alig van néhány emlék sajnos), egy barátommal volt egy kis akciózás. Na most, nem vett fel gumit, én meg nem szedek tablettát. Nem élvezett belém (tudom, ez nem jelent semmit...de gondoltam azért leírom).


Rettenetesen félek most, hogy mi van. Jó nagy marhák voltunk :((

Mit tegyek?

Vegyek tesztet? Vagy hány nap múlva mutatható ki a reményeim szerint pontos eredmény? Ha várok pár napot, akkor viszont nem tudnék bevenni esemény utánit, mert azt meg tudtommal minél előbb, legkésőbb 3 nap múlva kell alkalmazni.

A menzeszem amúgy jövőhét csütörtökre várom - bár szokott késni 1-2 napot néha -, ha ez számít.


Remélem valaki tud segíteni, hogy mit csináljak!

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. ápr. 18. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb menj el nőgyógyászhoz esemény utániért!!! Ne várj, mert minél később veszed be, annál kevesebb az esélye, hogy hat! És tanulj belőle!
2013. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Menj vegyél esemény utánit. De igyekezz, mert lejár a 72 óra, és egyre csökken a hatása.

Tesztet csak 14 nap után érdemes csinálni, de akkor már csak azt tudod meg, hogy baj van-e, ellene tenni most tudnál, szóval siess!

2013. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
"Nem élvezett belém (tudom, ez nem jelent semmit...de gondoltam azért leírom). " - ezt te magad írtad, szóval úgy gondolom, hogy értelmes és felvilágosult lány vagy, csak hibáztál és bízol abban, hogy mégis van valami mentőöv. Ennek ellenére megerősítem az előttem szólók tanácsát, muszáj a 72 órás tabletta, ha nem akarsz bajt.
2013. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ajj:\ Leghamarabb holnap tudnám elintézni, délelőtt megyek haza (kollégista vagyok vidéken). De iszonyatosan félek a szüleimtől....
2013. ápr. 18. 19:57
 5/18 anonim ***** válasza:
biztonság kedvéért vegyél be tablettát, lehet, hogy az a gyökér olyan részeg volt, hogy nem tudta megkülönböztetni az orgazmust a finghatnéktól se
2013. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

3:

Bocs, de aki egy ilyen kérdés kiír, hogy a bánatba lehetne értelmes ?

Agya 0, de a p*nája már kellően be van járatva mint látod.


Kérdező:

Remélem nem vagy terhes, szerencsétlen kiskölyök érdekében.

2013. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Andii1 ***** válasza:
nem értem.. ha bulizni jársz akkor mért nem mész el nőgyógyászhoz és íratsz fel fogamzásgátlót? és buli előtt mindig vennél be, ha bármi van akkor legalább tudod h nem leszel terhes... fél a szüleidtől.. a szextől nem féltél?! ez olyan dolog.. vállalni kell a következményeit és menj vegyél esemény utánit mindenképp!
2013. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Akárhol vagy, fogad a nőgyógyász! Most már mindegy, de holnap reggel érdemes lenne elmenned egy orvoshoz.
2013. ápr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Bevallom, hogy nem ez volt életem legjobb húzása, de azért nem szeretném, ha burkoltan leribancoznátok.. A p*nám egyáltalán nincs bejáratva, eddig egy emberrel szeretkeztem életemben (20 éves vagyok). Igen, járok bulizni, de nem úgy szokott alakulni a vége, hogy lefekszem valami vadidegennel. Ez a srác is egy jó barátom, szóval ismerem.. csak hát rohadtul sikerült benyomni sajnos:\

A szüleimtől meg tényleg tartok, mert nagyon szigorúak... főleg ilyen téren:\ De akkor úgy sincs más választásom ezek szerint, szóval meg fogják tudni. Akkor holnap délelőtt ezt el kell intézni..

2013. ápr. 18. 20:10
 10/18 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat amúgy nagyon köszönöm!
2013. ápr. 18. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!