Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem a szokásos "vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem a szokásos "vajon terhes vagyok? " kérdés; mit csináljak? Teszt, esemény utáni? :\

Figyelt kérdés

Előző este buli volt, szülinapoztunk. Nagyon sokat ittunk, totál KO vagyok még most is, de nem ez a lényeg.

Ha emlékeink nem csalnak (alig van néhány emlék sajnos), egy barátommal volt egy kis akciózás. Na most, nem vett fel gumit, én meg nem szedek tablettát. Nem élvezett belém (tudom, ez nem jelent semmit...de gondoltam azért leírom).


Rettenetesen félek most, hogy mi van. Jó nagy marhák voltunk :((

Mit tegyek?

Vegyek tesztet? Vagy hány nap múlva mutatható ki a reményeim szerint pontos eredmény? Ha várok pár napot, akkor viszont nem tudnék bevenni esemény utánit, mert azt meg tudtommal minél előbb, legkésőbb 3 nap múlva kell alkalmazni.

A menzeszem amúgy jövőhét csütörtökre várom - bár szokott késni 1-2 napot néha -, ha ez számít.


Remélem valaki tud segíteni, hogy mit csináljak!

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. ápr. 18. 19:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amúgy ez pontosan a szokásos "terhes vagyok" kérdés. Semmi különleges nincs a tiédben. Ugyanolyan tájékozatlan és felelőtlen vagy, mint a többi ilyet kérdező.
2013. ápr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%
Kérlek ne vegyél be tablettát! :( Az a lény,aki lehet,hogy benned fejlõdik egy csoda, és számít rád. Õ nem választhatta meg,hogy legyen e vagy ne,és csak Istannak vam joga elvenni az életet. A keresztények szerint (lehet,máshol is...) az ember a fogantatástól él,és gyilkosság elvenni tôle az életet. Most nem hittan órát akartam tartani,hanem csupán megmenteni egy lehetséges embert. A szüleid biztosan segítenek majd. Mindenkinek joga van az élethez. Kérlek ne tedd! :(
2013. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

23:10

Az a lény, aki benne fejlődik, egyszedercsíra maximum, de még addig sem jutott el. Tehát nem több, mint egy vakarással lehántott bőrsejtmennyiség.

És a csoda az, ha nem kell megszületnie rossz körülmények közé, mert minden ember megérdemli, hogy a szülei szeretettel várják, és ne egy buli félresikerült eredménye legyen...

2013. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

az lényegtelen,hogy mekkora,vagy hogy munnyi idôs. egy lehántott bôrdarabból pedig nem lesz ember! szerintem mindenkinek bele kell gondolnia aba,hogy ha az ô szülei is nemet mondtak volna rá,akkor mi lenne... a mai emberek azt hiszik,hogy ôk az élet urai,azt csinálnak vele amit akarnak. Ez nem így van!


másik pedig,hogy ha nem is tudsz az anyagi hlyzeted miatt gyereket válalni,akkor is jobb megoldás,ha elviszed egy olyan helyre,ahol vigyáznak rá,és felnevelik. Kérlek kedves kérdezõ,hogy ne dönts elhamarkodottan. itt már tényleg emberrôl van szó,akár mekkora is :(

2013. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12;14. voltam
2013. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De... Vegyél be tablettát..
2013. ápr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Andii1 ***** válasza:
mit magyaráztok neki, hogy NE vegyen be gyógyszert.. nem ti szülitek meg.. és ha nem tudja felnevelni akkor valójában vetesse el.. a saját életét ne tegye tönkre.. mert ha egy 20éves lányról lenne szó.. és van neki barátja és egy kis hátterük akkor az oké.. de így ,hogy a gyerekét beadja egy intézetbe és ott majd vki nevei.. utána ha felkeresi évek múlva borzasztó nagy fájdalma lenne.. meg ha meg is szülné szerintem nem adná be sehova.. ÉS VEGYÉL BE GYÓGYSZERT! mindenkit megértek egyébként.. de akkor is!
2013. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia! Kérlek,jól nézd meg ezta képet,és gondolkodj rajta: [link] . Remélem,nem veted el a gyermeked. :)
2013. ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!