Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Egyik lány osztály társam mindig odajön beszélgetni hozzám, kérdezgeti, hogy hogy vagyok, hogy sikerült ez meg az bla bla bla...de csak hozzám jön oda a fiúk közül. Lyukas órákban is néha hülyéskedik velem, nem tudom mire vélni. Nem merem megkérdezni tőle, hogy most mit akar mert gáz lenne, hogyha semmit :D beégnék osztály előtt is. Szerintetek tetszem neki? Amúgy 18 F vagyok 1 hónap és nem leszünk osztály társak elvileg mert végzősök vagyunk de múltkor amikor beszéltünk kiderült, hogy jövőre ő is ugyan arra a szakra megy továbbtanulni ahova én szóval lehet újra osztály társak leszünk. Végeztünk sulival megkérdezem tőle, hogy tetszem e neki, szerintetek?:D
2013. ápr. 19. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem krumpli.
2013. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes és hasznos válaszokat! Sokat segített, most már minden világos!!! köszi tényleg!
2013. ápr. 19. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne azt kérdezd meg, hogy tetszel-e neki, hanem kísérd haza, hívd el egy fagyira, aztán majd valahova randizni. Akkor meglátod, hogy viszonyul hozzád. De lépned kellene, mégpedig most!
2013. ápr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fogok de majd érettségi után :D addig úgy is találkozunk még párszor :D
2013. ápr. 19. 17:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Legalább addig te is menj oda hozzá, barátkozzatok.
2013. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben azon leszek :D
2013. ápr. 19. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!