Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit 'kezdjek' egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit 'kezdjek' egy olyan pasival, aki 'megfogadta' a cölibátust, de úgy tűnik, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Pap?
2013. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
...szeretne lenni
2013. ápr. 12. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Add önmagad, ne nyomulj, de ha olyan gesztusai vannak, esetleg bátorítsd. Ne éld bele magad, hogy összejöttök, de hagyj magadnak esélyt rá, hogy meggondolja magát.

Én legalábbis ezt tenném.

2013. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha az akar lenni, akkor miért akarod bántani, igaz nem tudom milyen vallású, de inkább hagyjad békén
2013. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még nincs fől szentelve akkor az nincs annyira eldöntve. Az elején mindegyik vagy tisztességes pap, illetve családapa akar lenni. Hozd ki belőle a családapát :) . Nekem több unoka testvérem is pap, és nem is egy a végére meggondolta , és nem lett az, mert bele szeretett egy lányba vagy mert családot akart volna, és a felszentelésre nem is került sor, munkájuk attól van, tanítanak. Én személy szerint a gyerekem lebeszélném erről, vallásos nevelést kaptam és hívő ember vagyok, de amíg a vallásom nem engedi, hogy házasodjanak, és megtapasztalják a család örömét, az apaságot, persze tudom attól van aki meg tapasztalja. És kifejezetten csalódásnak fognám fel, kudarcot vallottam a nevelésében ha még is pap szeretne lenni. Tudom támadható a véleményem, de ezt gondolom
2013. ápr. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyjad őt békén kislányom, és ne próbáld eltéríteni.
2013. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!