Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nagyon fontos hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nagyon fontos hogy a lánynak lapos legyen a hasa? A széles csípő nagyoon gáz? És a körte alak bejön nektek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a széles csípő vonzó, nem gáz..
2013. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Uu, bocsi az offért, engem is nagyon érdekelne. Én teljesen átlagos testsúlyú vagyok, de a csípőm eléggé széles, nagyon durván. Ez rossz?
2013. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a férfiak többsége a széles csipőt tartja vonzonak mert azt jelzi tudat alatt hogy termékeny vagy ilyesmi könnyen szül stb.. Keskeny derék széles csipő persze ha nem lapos a segged akkor az nagyon jó
2013. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valóban. A széles csípő tetszetős, egyáltalán nem "gáz". Azt hiszem a filmkultúra és a zenei sztárgyár a nők nagy részében elültette, hogy a lámpaoszlop alak a nyerő, mert hát ugye 90%-ban ezt látjuk.


De igenis vonzó a széles csípő, és szép a körte alak, nincsen ezzel semmi baj. Sőt...

2013. ápr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az tetszik, ha egy picit kidomborodik a lány hasa, vagy ha háton fekve egy szintbe van a bordáival, tehát nem lejt a puncija felé.
2013. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tevion ***** válasza:
Nekem kifejezetten es mindennel jobban tetszik az amit leirtal...:)
2014. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A lánynak akkor fontos inkább, hogy lapos legyen a hasa, ha kicsi vagy alig van melle. Kis mellnél ugyanis a legkisebb hasháj meglátszik, és nem néz ki jól, ha két ugyanakkora domborulat van a felsőtesteden egymás alatt: egy mellkason, egy hastájékon.


Sajnos a világ igazságtalan: lehet, hogy egy nagy mellű lánynak nagyobb hasa van, mint neked, de optikailag mégis laposnak tűnik a hasa a nagy melle alatt. Nem tűnik fel.


A széles csípő meg abszolút nőies, bár nekem a pálcika lányok is ugyanúgy bejönnek.

2014. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam bármekkora csípőd lehet ha a derekad 60 körül van. Imádom a hatalmas popsikat.
2014. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A domborodó, nőiesen puha has a szexi!
2014. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!