Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (fontos)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (fontos)

Figyelt kérdés
Belezúgtam egy lányba, ezzel nincs semmi gond, csak egyszer azzal a kérdéssel jött hogy nekem ki tetszik, elmondjam neki? mert más nem tehetek, mert tudja hogy az osztályból szeretek valakit... szivesen elmondanám neki, mert sok dolog mutatja hogy kedvel engem.

2013. jan. 16. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Mond meg az igazat.

Nos ha gondolkoztál volna még 3 percet ugyan erre az eredményre jutottál volna... -.-

2013. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magabiztosság :D:DD menni fog hajrá sok sikert
2013. jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy nagyobb,mint 14.Eddig az osztályban mi sem mondtuk el egymásnak,hogy ki tetszik,de már tudjuk :) És ezz így könnyebb,tudom,hogy kinek tetszem,mégsem lett rosszabb a kapcsolatunk.Mondd el neki nyugodtan!:)
2013. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem is mond el neki..Hajraa :)
2013. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

azt ne mondd, hogy szereted, mert nemhiszem hogy így lenne.. tetszik neked, az oké:)


egyszer, még voltam vagy 13-14, mikor egy lány osztálytársam ugyanúgy ezzel jött... nos a helyzet hasonló volt, ő volt az aki tetszett... körbekérdezett mindenkit, persze mindre nemet mondtam... önmaga meg nem jutott eszébe.. nem is tudódott ki soha... sajnálom a dolgot, akár jól is elsülhetett volna

mondd el nyugodtan, nem kell parázni:)

2013. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, szerintem még várj vele hogy elmondd, töltsetek együtt időt, és majd egyszer hívd el randira :) ennyi de sztem ne mondd el neki így kerek-perec
2013. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, mert ez 99%ban friendzone szagú. Bár kockáztathatsz, de aztán tűrheted a megaláztatást.
2013. jan. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ!
2013. márc. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!