Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy pasi jóképű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi jóképű és vicces az nagyon bejön nektek? Mennyire fontos a humor a srácokban? Előbb lekerül a ruha ha a pali vicces?

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 06:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Miért kérdezel ilyen alapvető dolgokat? Ha jóképű vagy oké, persze hogy bejön nekik. Ha vicces valaki abból pedig arra következtetek, hogy VICCES ergo szimpatikus, nevetnek a vicceiden, érted? Miért, szerinted nekik jobban bejön olyan valaki, aki ronda és fapofa? Attól még, hogy nem vagy szarrá gyúrva, attól még bejöhetsz a csajoknak.


Több önbizalmat pls.

2012. dec. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én kérekelnézést egyeske:D
2012. dec. 30. 07:37
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos! ;-)
2012. dec. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó pont ha humoros de ettől még nem kerül le elöbb a ruha
2012. dec. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Csak okos emberek tudnak humorosak lenni. Ezért ha nem humoros, biztos nem veszem le a bugyimat.

21/L

2012. dec. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Az,hogy kinek mia jóképű az erpsen változó. Láttam már olyan véleményeket egyes szerintem jóképű, és sokak szerint is az sztárokról, akiket egyesek meg szarrá aláztak,hogy milyen szírszar gané, meg egyáltlán nem jó pasas. Szóval hidd el, neked is ugyanúgy meglesz az ellentáborod, mindig lesz egykét olyan ro-hadék nő akinek nem te vagy az izlése. Ez sajnos így működik.

Az viszont bevett tény,hogy szinte az összes nő sajnos ezeket a humorférgeket szereti. Mindegyik ilyen standup komedit vár el, mert az az igazság, hogy fosnak!

A lányok beszariak, és félnek a komolyabb, kevésbé mosolygós fickóktól. Tele van már a fejük a híradók meg az akciófilmek miatt nyomatva mindenféle alapos vagy alaptalan előítéletekkel, és a komoly srácokat mindet sorozatgyilkos emberiségellenes gonosztevőnek ítélik meg, aki kötelező,hogy minimum széterőszakolja őket. Szeirntem ezt feltételezik, félnek, és ez a félelem csak akkor tud oldódni bennük,ha valam iszimpátia gesztus is jön azért ki belőlük. Sajnos ezt egyes embereknek pl. nekem nehéz produkálni. Én is full mogorva vagyok, a kezdeti nyitottság után végül mind kihátrál, de nem elutasítóak, csak úgy a pofájukra fagy a mosoly, annyira nem vagyok szimpatikus jellem. Lásd át,hogy sajnos a jóhumorú felszabadult életvidám magabiztos jellemtől tudnak nemfélni, és közeledni ahhoz az ilyen egyénhez.

De szerintem azért lehetnek olyan nők, akiket kifejezetten a komoly pasasok vonzzanak, szexisebbnek, tökösebbnek tartják őket, mint azokat a vihogó komolytalan majmokat, csak ezeket állati nehéz kifogni, másrészt meg ha rejtetten benne is van ez a nőkben, hogy komoly férfivel romantikus baszás kell inkább mint egy komédiás nyegle fasszal valami lazulás, akkor is félnek, és a félelem nagyúr!

2012. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5 ös, ez ordítóan nagy baromság. Mennyi, de mennyi nem jóhumorú, tiszta megkeseredett gyökér egyetemi professzoron jutottam én már túl. Mennyi de mennyi totál IQ man sztár van, akik nem poénkodós majmok, de nem nézi őket senki se hülyének pl. HavasHenr stb....
2012. dec. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne kérj elnézést, nem tehetsz róla. A lényeg, hogy helyre raktalak.
2012. dec. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Nagyon rossz példát hoztál fel, Havas Henriket csak egy beképzelt baromként látom magam előtt, egyáltalán nem tartom okosnak. Talán kicsit talpraesettebb Kelemen Annánál, annyit bizonyítgatott, hogy tud írni, semmi több..

Ahhoz, meg hogy vannak nem humoros professzorok, huh! Ahhoz nem kell ész, nem vetted észre?? Memória kell, megjegyezni az anyagot, és kész! A diploma általában jelzi, hogy emberünk okos, de nem feltétlenül. Ismerünk pl nagyon buta orvost? Ugye-ugye? És? Mégis elvégzett egy nagyon nehéz egyetemet, nem?

Ahhoz, hogy valaki humoros legyen, képesnek kell lennie elvonatkoztatni, és logikai összefüggéseket meglátni. És ez az IQ előfeltétele. Nézz csak bele BÁRMELYIK pszichológia könyvbe, ott van.

2012. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na most pszichológiáról beszélünk, vagy d.gunk? :D
2012. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!