Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki, vagy most mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki, vagy most mi van?

Figyelt kérdés
Nem tudom,lehet,hogy csak beképzelem,de felfigyeltem arra,hogy egyik lány osztálytársam mintha velem máshogy viselkedne. Mindenkivel kedves,mindenkivel jól kijön,még azokkal is,akik csesztetik néha. Jó,bunkó vagyok,tudom,de néha én is beszólogattam neki,de semmi felháborodás,csak annyit mond mosolyogva,hogy "neeem" vagy "kössz" vagy "persze,csakis" vagy csak nevet az egészen. Bármit kérdezek tőle,mindig mosolyogva válaszol,pedig nem mutattam szerintem felé több érdeklődést,mint mások,meg mindig odaadja a házit. Ma meg csak úgy odajött hozzánk lyukas órában,és elkezdett beszélgetni velünk,előtte talán nem is beszéltünk. Apró hülyeségek,de tényleg nem tudom,mit higgyek,lehet,h kezdek beb.zulni,de komolyan ez jár az agyamban a legtöbbet. Egyik percben úgy érzem,hogy mindenkivel ilyen és csak osztálytársként kezel,vagy mert bukó vagyok néha,méginkább rám se néz,másik percben meg azon gondolkodom,hogy lehet,hogy tényleg tetszem neki.Most akkor mivan?
2013. ápr. 19. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg tetszel neki. Neked ő bejön?
2013. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van valami a dologba de szerintem jobb lenne ha a bunkosagodat felre tenned es rakerdeznel.
2013. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Próbálj meg egyszer rámosolyogni, vagy rákacsintani, és nézd meg a reakcióját:)
2013. ápr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem kedvel.
2013. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem figyeltem úgy különösebben fel rá. Szép lány,de nem nagyon érdekelt,most viszont egyre többet gondolkodom rajta,kedves is,jófej is,meg minden,csak olyan "távol állt" eddig tőlem. Meg parázós is vagyok,nem az az "odamegyek és megoldom",nőcsábász,jóformán észre se veszek másokat. Persze,haverok előtt nagy a szám,de a lányok már más eset.
2013. ápr. 19. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell nagyszájúnak lenned a lányok előtt. Még jobb is, ha nem vagy az. Csak simán beszélgess vele, akármiről. Nem lesz para, hiszen írtad, hogy ő is szívesen beszél Veled :-)
2013. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16 évesek. Köszi az eddigi válaszokat!:)
2013. ápr. 19. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!