Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó alakom van? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó alakom van? 14/L

Figyelt kérdés

[link]

szerintem nem igazán:(

hosszan is kifejthetnétek mi tetszik és mi nem. köszönöm


2013. ápr. 19. 19:17
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Kicsit lapos a segged, de jó ez!
2013. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
60%
Istennő vagy!
2013. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Nahát Réka,nem csak én láthatom ezeket a testrészeidet?

Amúgy meg jó tested van,teljesen rendben minden.bár kicsit puhának látszik ,de lehet sportolni,és akkor feszesebb leszel.

2013. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
14 évesen még nem fejlődött ki eléggé a csontozat, ezt nem szabad nagy izomtömeggel és súlyokkal terhelni. Sportolhatsz bármi mást, labdajátékok, torna,úszás szép alakot ad.
2013. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Hibátlan alkat. S szerintem szerencsés alkat is egyben. Az ilyen jellegű csajoknak nem szokott megnőni a feneke és lógni a melle se 18, se 30, se 40 évesen. Most még lehet, hogy irigyled azokat, akiknek már olyan feneket és melle van, amit a fiúk folyamatosan fogdosnának a szünetben. De hidd el azok a lányok fognak életed végéig téged irigyelni, amint elmúltatok 22.

Ne aggódj semmin.

2013. ápr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

nekem jó lennél sztem :D

F19

2013. ápr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Szerintem jó :) 15/f
2013. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Miért kell valakit a másik rovására dicsérgetni? Sosem értem meg. egyiknek ilyen alakja van, a másiknak olyan. Kérdező, neked szép vékony alkatod van, de az nem igaz, hogy ha nem vigyázol rá, és mondjuk sokat eszel, nem fogsz soha elhízni. a melledet meg nem látni, abból még bármi lehet.
2013. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Egy kis sport és kevés hízás nem ártana :P
2013. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
A combjaid kicsit aránytalanul vastagok a vékony felsőtesthez képest, körte alkatod van, ami csak akkor baj, ha meghízol. Sportolj, ússz, vagy tornázz. Egyébként csinos vagy, nem kell tökéletesnek lenni ;)
2013. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!