Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnék olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék olyan embereket, akikkel nem járni, hanem haverkodni lehet?

Figyelt kérdés

Van csajom,nem az kell.De valamiért a férfiak többségével nem tudok kijönni jól.Ezért nő lenne ideális erre.

Társkereső az van rengeteg.De haverkereső helymeghatározással?(Veszprém megye-Pápa város környéke)


2013. ápr. 16. 13:47
 1/7 A kérdező kommentje:

nem társat keresek,az már van.És nem netes havert,hanem élőben.

(24 vagyok,és pasi)

2013. ápr. 16. 13:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyet se hallottam még pasitól.


Nőd pedig szerintem nem fog örülni, hogy lányhavert keresel.

2013. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bízik bennem,és én is benne.

Szóval nem téma...

Mit nem hallottál?Hogy nőval haverkodni akar valaki csak?Régebben is sok női haverom volt,de olyan utat választottak,ami miatt nem lehet már velük foglalkoznom,kivéve azokat,akik elköltöztek messzire.Velük meg a nagy távolság miatt nem lehet.Igazából minden ismerősöm vagy földrajzilag,vagy életvitelileg eltávolodott...

2013. ápr. 16. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
én szívesen haverkodnék:) nekem is van barátom,szóval tényleg nem lenne egyéb célom:D hova valósi vagy?:)
2013. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azta, teljesen egyet értek veled, sok pasival leülök sörözni és amint megjelenik egy társaság csajjal aki szabad már nem is vagyok fontos. Szóval hajrá
2013. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ivilicious ***** válasza:
én is szívesen haverkodnék, kár,h messze vagy :D
2013. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6os,igazán kár...De be kell lássuk,a távolsági barátságok,haverok nem épp a legjobb dolog.Szerintem nincs értelme,ha nem lehet találkozni.
2013. ápr. 16. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!