Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan lánnyal, aki rendszeresen jár pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Sokszor negatívan lát mindent, ami történik vele és önmagát is. Nagyon szép lány meg jó fej, ellehet vele hülyéskedni, ha jó kedve van, csak benne van ez a nyomasztó letargia is, ezért jár a dokihoz.
2013. ápr. 19. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán :) ez nem probléma. AZ problémásabb lenne ha szüksége van rá és nem járna.
2013. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 poiu ***** válasza:
Igen.
2013. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen :)
2013. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól kiegészítenénk egymást. Én akkor próbálnám feldobni, mikor ő nyomott, ő pedig akkor, mikor én vagyok az.
2013. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet,de nem biztos...
2013. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Furák a szülei ha inkább pénzelik hogy odajárassák ahelyet, hogy egy pár hetet falun töltene, de am attól még lehet jó csaj.
2013. ápr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
persze
2013. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Attól hogy nem lesz éppen a legegyszerűbb kapcsolat, attól még lehet különleges. Semmi sem tart örökké, elmúlik ez az időszaka, főleg ha segítesz neki. :)
2013. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!