Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pszichológushoz kéne fordulnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológushoz kéne fordulnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) A barátommal már 2 éve egyutt vagyunk és eddig elég szépen alakultak a dolgaink. Észrevettem magamon, hogy mostanában nagyon féltékeny vagyok rá alaptalanul. Pl. a multhéten filmezett, s mondta, hogy meg van 5 perc a filmbol s felhiv....erre eltelt 10 s nemhivott, igy en hivtam fel, hogy micsinál már s aztmondta h meg van 2 perc belolle, szoval csak 3 percet nezett belolle...faggattam hogy micsinalt a fennmaradt percekben, stb. azt vágtam hozzá, hogy biztos mással beszélgetett. En ilyet elotte soha de soha nemcsinaltam....alaptalanul feltekenykedem, s bar tudom hogy rosz es helytelen, de az adott pillanatban mégsem tudom visszafogni magam. Nem bizok benne, pedig okot nemadott rá...nemtudom mi lehet velem....nagyon félek, hogy erre fog rámenni a kapcsolatunk! Mit tegyek, hogy legyozzem ezt a feltekenykedést és az alaptalan vádaskodást?(ha ez segit a válaszadásban, akkor elmondom, hogy eléggé onbizalomhiányos vagyok.)


20L


2013. ápr. 17. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell pszhihologus szimplan csak a baratoddal kellene errol beszelgetni. Es az is lehet hogy a hormonjaid zavarosak.. nem szedsz tabit vagy ilyesmit?
2013. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hiányzik a kapcsolatotokból a kommunikáció..
2013. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ide írod ki a problémáidat, akkor igen.
2013. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 menta34 ***** válasza:

Féltékenység. Ami arról szól, hogy tudod vagy csak azt gondolod, hogy te kevés vagy ill. valaki más több, és ezért a barátod elcsábul.


A megoldás tök egyszerű, nem azon kell görcsölni megcsal-e hanem annyit szexelni vele, hogy ne legyen kedve megcsalni :)))

2013. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!