Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szívesebben kezdeményeztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesebben kezdeményeztek annál a nőnél akin miniszoknya van? (De nincs kint a segge is. )

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Kettős dolgot szülhet ez fejben nálam.

Vajon csak azért hordja, mert kiemeli vele a nőiességét, vagy azért, mert olyan típusú nő, hogy könnyen összejönne akárkivel. :) De tény, hogy sokkal vonzóbb, ha hordja :)

2013. ápr. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En no vagyok es azt vettem eszre, hogy sokkal szivesebben kezdemenyeznek a ferfiak ha miniszoknya van rajtam.
2013. ápr. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kettőnek qrvára semmi köze egymáshoz.
2013. ápr. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs köze a kettőnek egymáshoz, csak annyi az egész hogy figyelemfelkeltőbb.
2013. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a "mini"-n van a hangsúly. De nyilván férfiként jobban érzem magam egy nőies nő mellett (amibe természetesen a megjelenés is beletartozik). Sokkal vonzóbb egy nő szoknyában és szép cipőben, mint farmerban meg tornacipőben. Szóval igen, szívesebben kezdeményezek egy ilyen hölgynél. (Persze csak ha belsőleg is olyan, mint amilyennek első ránézésre tűnik, enélkül mit sem ér az egész.)
2013. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!