Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs mi van most,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mi van most, ez vonzalom, semmi vagy csak egy szexre kellenék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú (két évvel idősebb nálam) és nekem bejön. Tetszik! Az az igazság, hogy a srác is tudja és rengeteget beszéltünk Facebookon is, találkoztunk kétszer is. Egyikünk se hívja randinak ezeket az alkalmakat, fogalmam sincs miért. Nekem van egy olyan érzésem, hogy nem szeret a fiú viszont és csak egy körre kellek neki.

(beszél az exeiről meg nagy mellekről és ha elmegy előttünk egy "jó nő" kijelenti hogy lefeküdne vele) most bezavart egy olyan lehetőség is, hogy lehet hogy a legjobb haverjának bejövök.

Összezavarodtam!!! A srác tök kiszámíthatatlan, nem értem.



2013. ápr. 20. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
mi sem.
2013. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ne legyen igazam, de sztem különösebben nem érdekled, de azért megfektetne.
2013. ápr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Kérdezz rá, akármilyen kínos is lesz ez valakinek, h mit akar, bár nem hiszem, h kétszer elment veled, akkor a legjobb haverjának akar. Ezzel a "jó nő" dologgal pedig utalgat arra, h mit szeretne veled. Feküdj le vele, s ha utána nem keress, akkor arra kellettél csak. Az is lehet, h kapcsolatban nem szeretne lenni, de jól el van így veled, h még randinak sem nevezitek, ami az, így talán nincs sarokba szorított érzése. Nem vok ilyen pszichómókus, nem értek ehhez, de sztem nálam is volt már hasonló.
2013. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem vágj bele a közepébe! ;)
2013. ápr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!