Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem tetszek a lányoknak,...

Ha nem tetszek a lányoknak, akkor fejre is állhatok, akkor sem fogok kelleni egynek sem?

Figyelt kérdés

Szabályosan átnéznek rajtam,, sosem foglalkozik velem senki, azt érzem ha meghalok sem történik semmi.

Érthető, hogy miért, hiszen magas és kövér vagyok, és nem látja senki, hogy belül milyen szívem van.

Mit csináljak? A magánytól csak csökken az önbizalmam ami tudtommal gyengíti az esélyemet...



2013. ápr. 19. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogyj le barátom, hogy a háj ne takarja el a szívedet, és máris látni fogják. Tudnom, hogy szar dolog ez :(
2013. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fogyni a legegyszerűbb, legalábbis sokkal egyszerűbb mint hízni, erősödni.

Adj le pár kilót

2013. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én meg hízni nem tudok és úgy látszik nincs egy lány sem, aki járan egy alacsony, sovány fiúval.
2013. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogyni sokkal nehezebb, mint hízni, de ez van. Én is kövér vagyok, és csak nagy áldozatok árán voltam képes fogyni. De alapvetően is ronda vagyok, szóval nem csoda hogy nem kellek egy lánynak sem.
2013. ápr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, éppen az kell, hogy fejre állj. mi van, ha egy lánynak éppen fejenállás fétise van?
2013. ápr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hat azert nem art ha lefogysz de elarulom hogy ez nem igazan szamitt: [link]

pl ez a csavo sem egy fonyeremeny kulsore de attol meg tud csajozni

[link]

nagyban inkabb a szemelyiseg a donto tenyezo.

2013. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SZJGer22 válasza:
Hát én nem mindig a hipermenőkre bukok mert általában MONDOM általában bunkók szóval nem biztos lesz valaki aki észrevesz (én már csak tudom mivel lány vagyok)
2013. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!