Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy bírjátok a szingli pasi...

Hogy bírjátok a szingli pasi állapotot?

Figyelt kérdés

Én már régóta így vagyok, még udvarolni sem tudok, tényleg alkalmatlan vagyok az egészhez. És nem igazán bírom.

És sajnos az nem fog megtörténni, hoyg egy lánynak tetszek, mert ahhoz túl ronda vagyok...



2013. ápr. 19. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jól. Engem nem érdekel jelenleg, mást se, akkor hol a gond? Sehol!
2013. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én csak elfogadtam és kiélvezem a szabad perceim előnyét^^. Mindenre van időm amire csak akarok időt szánni :P. Csak lazán faszán de igazán az ám ;)
2013. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is nagyon utálom. Nem élvezek ezen semmit. Pedig nem is vagyok olyan ronda, de minden apró dolgomban meglátom a hibákat...
2013. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nincs túl ronda pasi. Ha mégis, az már olyan randa, h attól lesz szép, különleges a nők szemében. A pozitív gondolkodás sokat segít. Voltam házas 14 évig. Most elváltként, mingli*-ként élem életem. Van egy komoly hobbym és tkp annak élek. A nők pedig nagy ívben le vannak ... sajnálva!


*

[link]


56/F

2013. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Hát,én másfél évig voltam nő nélkül.Most van távkapcsolatom,de az ...Még nem is találkoztunk.

De hát,nem valami izgalmas,annyiból jó,hogy nincs kinek beszámolni a dolgokról,nincs aki követelőzzön.

2013. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jól.
2013. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
kköszönöm szépen remekül érzem magam. Bár mostanában elég sokszor érzem azt, hogy szivesen eltöltenék egy két órácskát egy hölgyel... :D
2013. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szar szex nélkül. De ha sorra baszod a prostityúkokat,akkor no problemo. Szex nélkül viszont beleőrülsz, az elméd széttép. Én így vagyok vele. Udvarolni nem szeretek, dögunalom. AKárcsak a párkapcsolat kötöttségei.
2013. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elmegy. :D
2013. ápr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
pua.hu
2013. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!