Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tudtok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudtok szerelmes regényeket?

Figyelt kérdés
Lehetőleg minél érzelmesebb legyen.

2013. ápr. 20. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
még mielőtt Twilight
2013. ápr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Anna Karenina, bár nem tipikus szerelmes regény (happy end sincs, legalábbis Karenina részéről), szerintem pont ezért sokkal hitelesebb is.
2013. ápr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy ott A lowoodi árva, én azon elsírtam magam, mikor először olvastam. Mondjuk ez sem kifejezetten szerelmes regény, de hangsúlyos benne ez a szál a végén, és nagyon megható történet.
2013. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Iwanhoe? Már ha szereted a középkori sztorikat... :) Vagy a Büszkeség és balítélet? Nekem ez utóbbi egyik kedvencem... Meg mondjuk Jane Autsentól szerintem inkább romantikus regényeket találni, mint mást :D Meg még egy angol klasszikus: Emly Bronte- Üvöltő szelek, bár nem egy vidám történet, de határozottan romantikus. És igenis érzelmesek, ezek mind, én azt hiszem.

Ha már a gusztustalanul csöpögős vizekre eveznél viszont, egyik, általam leginkább utált mű Goethétől az Ifjú Werher szenvedései, na, abban nem csak a főhős, de az olvasó is igencsak szenved, de ízlések és pofonok, lehet, neked tetszene.

Most így hirtelenjében ennyi jutott eszembe, de egyértelműen vannak még effélék.

2013. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!