Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi fér bele a fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi fér bele a fiú-lány barátságba?

Figyelt kérdés
"szeretlek" szó még belefér?:D
2013. ápr. 20. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
belefér persze mindenkinek más fér bele igazából! van akinek még a szex is belefér
2013. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen,belefér
2013. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mert anyukádat nem szereted? miért ne férne bele ?:D


nekem volt egy nagyon jó barátom akivel évekig jóba voltunk sőt a legjobba voltunk :) 16éves korunktól majdnem 20 éves korunkig még össze is jártunk szeretkezni. aztán lett egy komoly kapcsolatom és ez az összejárás megszünt de még azóta is legjobba vagyunk :)


23/L

2013. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a komikat:D

amugy ez a fiú már 3 éve legjobb barátom volt EDDIG.. napi szinten beszéltünk.. állandóan egymás nyakán lógtunk meg minden.. :) 1 hónapja meg már nem beszélünk,szall szerintem felejtős lett a dolog:S:D de mindig írta,hogy nagyon szeret meg ilyeneket.. meg hát elég furcsán néz rám. :|:D érdekes,érdekes..:D:D

2013. ápr. 20. 12:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Szex már nem fér bele nálam, dehát ízlések és pofonok :)
2013. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ami még a határon belül van,az ölelés,puszi akár szájra is,derék átkarolása,a kedvellek-szeretlek dolog(az is lehet baráti)

Egymást látni kevés ruhában.Nem tudom,a meztelenségre csak úgy volt példa,hogy mutatta magát a lány képen,hogy miket küldöz a pasijának.

Ezeket mindet csináltam már lány-baráttal.

De valahogy mindig ki derült,hogy többen is benne lennének,mint barátság.Most egy öregebb,felnőtt,gyerekekkel megáldott anyukáról derült ki,hogy vele se csak barátság van,benne lenne egy szexben is.Ennyire vonzó személyiség vagyok úgy látszik...

2013. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6. vagyok megint,azt el felejtettem,mi nem fér bele:Csók,egymás tapogatása,izgatása,szex.
2013. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én inkább nem mondanám. Igazából beleférne, mert a barátainkat is szeretjük, de fiú-lány barátságban ez azért könnyen félreérthető lehet. Esetleg úgy mondanám: nagyon szeretlek, mint barátot.
2013. ápr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ma 12:21

Hány éves vagy?

2013. ápr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24 vagyok és pasi.Miért?
2013. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!