Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerelmes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes lenne belém a legjobb barátom miközben én nem biztos, hogy heteró vagyok?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves csaj vagyok. Nem teljesen vagyok biztos abban, hogy melyik nem felé érdeklődöm. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__42.. ez is az én kérdésem.(Ez csak kiegészítés képpen) Szóval legbelül örlődöm azon, hogy most mi vagyok. Leszbikus? Biszex? vagy egyik sem? Van egy másik lány az osztályból aki folyton ölelget.De nem csak néha, hanem állandóan és van, hogy percekig nem enged el a karjaiból, de iránta nem vonzódom, igazából csak jóban vagyunk meg pár órán mellettem ül. A legjobb fiú barátom pedig mindig amikor látja, hogy átöleljük egymást mindig beszól, hogy mi van leszbik megint ölelkeztek? Nem tudom, hogy viccnek szánja-e vagy tényleg zavarja. Azt tudni kell, hogy rengetegen mondták már, hogy összeillenénk és sokan állítják, hogy a srác többet érez irántam. Mit tegyek? Lehet, hogy ő másképp tekint rám? Össze vagyok zavarodva! Segítsetek!!



2013. ápr. 20. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz a srácnak, és viccből szól be, amikor azzal a barátnőddel ölelgetitek egymást. Az biztos, hogyha nekem valaemelyik lány barátom csinálna ilyet, akár bejön a csaj, akár nem, én nem bírnám ki, hogy ne szóljak be neki ;)
2013. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
7%
Azt javaslom, verd meg és alázd meg őt nyilvánosan, ettől majd elmegy a kedve.
2013. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Menj bele,hát ha össze jön.Max szakítasz vele...
2013. ápr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Polipop ***** válasza:
Az a kérdés, hogy neked bejön-e a srác? Mert szerintem amíg ő nem lép, ha neked semleges, akkor semmi gondolkodni valód nincs rajta. Úgymond "nincs gond".
2013. ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mi tévő legyek. Várom,hogy melyik szál fog kibontakozni. A csajjal lévő vagy a sráccal. Amúgy a sráccal az első pillanattól kezdve jóban vagyunk, amióta megismertük egymást. Másfél éve a legjobb barátom!!Mindennap együtt vagyunk mint akik össze vannak nőve. A társaságom mindig azzal jön, hogy miért nincs senkim. Ők nem tudják, hogy mi kavarog bennem, hogy nem ismerem a szexuális orientációmat. Folyton azzal jönnek, hogy a srác tuti másképp néz rám.Egyébként a srác felé nem tudom, hogy állok. Csak érezném, ha több lenne mint barát nem?
2013. ápr. 20. 16:22
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is éreznéd, ha a fiú "úgy" is érdekelne. Ne erőltesd egyiket sem, ha időközben kialakul valakivel valami, azt úgyis érezni fogod. :) Én is sokáig őrlődtem ezen, aztán összejöttem egy pasival, ami életem egyik legrosszabb döntése volt. De legalább megtudtam, hogy mit nem akarok soha többé. :)
2013. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Erőltetni nem szeretném, csak fel akarok készülni, ha esetleg döntenem kell. Imádom a srácot, nem is tudom mi lenne velem, ha nem lenne nekem, de nem tudnám elképzelni mint társ..viszont, ha ő másképp érez lépett volna vagy nem?! nem tudom mi kavaroghat benne. Mi vagyunk a háttérképe stb. de azt hittem eddig, hogy ez szimpla barátság.
2013. ápr. 21. 11:13
 8/19 anonim ***** válasza:
Látnunk kellene ahhoz, hogy ez jobban kiderüljön. Ennyiből én nem gondolnám, hogy többet érezne, de az, hogy ti vagytok a háttérképe, kicsit fura. Mondjuk ha konkrétan te tetszenél neki, akkor valószínűleg csak téged tett volna ki. Szerintem. Aztán ki tudja. Mióta csinálja ezt amúgy? Mert ha érezne valamit, és nem egy félénk srácról van szó, akkor valószínűleg más jeleket is adott volna (pl. elhív valamerre).
2013. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha több lenne éreznéd, hidd el. Nekem is fiú a legjobb barátom, talán többet is érez, mint kéne, de nekem nincs az a HÚHA érzésem, mint amikor pl egy olyan lánnyal vagyok aki nagyon is bejön.

19/L

2013. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Télen kezdődött az egész. Egyszer csak az egyik osztálytársam említette meg, hogy furcsán viselkedik velem, nem veszem észre? Aztán rengeteget beszélgettem vele róla, de abban maradtunk, hogy majd kialakul. 3 hét múlva egy másik lány baártnőm jött ugyanígy ezzel a témával, majd 2 hónapra rá az egyik legjobb barátnőm. A fiúval nem szoktam arról beszélgetni, hogy van-e valakije. Ahhoz képest, hogy mindent megbeszélünk ilyenekről még alig esett szó. Nem kell, hogy elhívjon, mert a közelemben lakik, együtt megyünk haza, szinte minden délután együtt lógunk. Kb. vele töltöm a legtöbb időmet. Az a HÚHA érzést belőlem se váltja ki. Lehet, hogy csak elnyomom magamban, mert nem akarok "balhét"? Vagy a másik lány miatt lenne? Nem értem, ha tényleg ennyire látják a többiek, hogy érez valamit miért nem lép?
2013. ápr. 21. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!