Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok a legjobb barátomba! 18/L

Figyelt kérdés

Röviden összefoglalva: van egy legjobb fiúbarátom már rég óta, az én vállamon sír ha baja van én az övén egyszóval tényleg nagyon szeretjük egymást, én viszont sajnos túlságosan is, szóval beleszerettem, ő 5 napja van együtt újdonsült barátnőjével, viszont szombaton nálam alszik. Amit már 3 hete megbeszéltünk. Mielőtt olyanokat írnátok, hogy tuti lefekszek vele stb. ez 100% hogy nem 1. nem vagyok olyan, van tartásom, kettő ő sem az a megcsalós típus.

Szóval a kérdésem az, hogy mit kellene tennem, elmondani neki, agy az nagy butaság lenne?? A barátságát nem akarom elveszíteni semmiképpen!!! Ki lehet ebből valahogy keveredni??



2013. márc. 12. 19:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy másik fiút vagy várj
2013. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
süss egy szív alakú pizzát, hátha venni fogja a lapot
2013. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
40%
ezentúl hívd szerelmednek
2013. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Hát figyelj, nincsenek régóta együtt, lehet arra várt, hogy jeleket adj neki csak nem tetted meg.. Így lett egy barátnője. Szerintem mond el neki.. És reménykedj hogy téged választ.. Nyomj be valami olyan szöveget, hogy : amikor lett barátnőd nekem ez nagyon fájt, mert így úgy érzem, hogy engem már elfogsz hanyagolni.:D Gondolom majd hozzád fog bújni olyan szövegel hogy "Jajj te." akkor meg csókold meg:D

Na jó, amúgy mond el, de ne állj kettőjük közé.

2013. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
semmiképp ne mond el és ne adj rá utaló jelet. főleg akkor nem ha szerelmes az új barátnőjébe. elrontanál vele mindent. szerintem :) hogy én mit tennék? hát ha olyan bulizgatósak vagytok, akkor egyik buli alkalmával lesmárolnám és megnézném hogy reagál... aztán ha elutasít ráfogod a piára xd
2013. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem szerelmes ez is 100% legalábbis egyenlőre!!!! Buliban jöttek össze!! köszönöm a válaszokat. :|
2013. márc. 12. 19:58
 7/27 anonim ***** válasza:
68%
Ok én elhiszem h ő a legjobb barátod, de miért kell h ott aludjon? Nem találkoztok eleget? A bnője mit szól ahoz h épp h össze jöttek máris más lánynál alszik? Egyébként ha már régóta ismered nem hiszem h a szerelem amit iránta érzel pár napja kezdődött vna. Ezek szerint te már rég nem úgy tekintessz rá mint egy barátra. Véleményem szerint ha meg fenn akarod tartani a barátságot ne tegyél semmi olyat amit később megbánnál. Sok sikert!
2013. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%
tuti felvennék valami irtó sexy ruhát , a férfiak azok csak férfiak, mindenki bukik a kurväs nőkre akik sokat mutatnak, mert a férfiak ilyenek, ez van. ki tud ellenállni egy sexy miniszoknyás csajnak akinek mély dekoltázsú a felsője? ha kell neked a pasi akkor csábítsd el! A lelkizős csöpögős rész nem jött be ahogy láthatod mással van. Ja igen te nem vagy olyan... és? minden nőben ott a vadmacska! Ne mássz rá, csak érd el hogy ő akarjon téged.
2013. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, hanem territorialitás. Ugyanaz mint amikor a homokozóban a gyerekek a 6 egyforma piros lapát mellett a 7. ugyanolyanért küzdenek. Azért kell neked most, mert félsz, hogy màsé lehet. Ha majd akkor is össze akarsz jönni vele amikor nincs más nála a láthatáron, akkor szerelem.
2013. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
utolsó: fél éve epekedek utána!
2013. márc. 12. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!