Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, de így nem tudok a barátja lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval elég régóta érzem ezt a dolgot, de csak mostanában sikerült ráeszmélnem igazán, miután kidobott egy srác és válságban voltam, hogy nekem ő sosem csak egy barátot jelentett. Többször belekezdtem már, de aztán úgy éreztem, hogy tök felesleges elmondani, ő meg elkezdte sejteni és azóta minden más lett. Nem tudom leírni, de teljesen másképp viselkedik velem, már nem vagyunk olyan kötetlen viszonyban. Én vagyok a legjobb barátnője 2 éve.


Nekem ez nagyon rossz és nem nagyon tudok a barátja lenni, mert folyton feszült a légkör. Nem tudom, mit tegyek?

23/L


2013. febr. 14. 00:35
 1/9 A kérdező kommentje:
bocs, ha nem volt érthető, szóval kidobott egy srác, akibe én sem voltam szerelmes és mikor válságban voltam hetekig és elgondolkodtam az életemen, hogy mi miért történik velem, arra jöttem rá, hogy igazából szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, csak még nem vallottam be magamnak
2013. febr. 14. 00:40
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ez szerelem? Nem csak összezavarodtál? Alapvetően a fiúkat szereted, vagy nem?

Ezek fontos kérdések, mert lehet csak egy hullámvölgybe kerültél. Nem biztos, hogy el kéne rontani egy ilyen esetleges "bakival" a barátságot, nem gondolod?

És ő hogy viszonyulna ehhez? Ő heteroszexuális? Ha igen, jobb lenne letenned róla. Egy ideig ne találkozzatok, had ülepedjen le a dolog benned.

2013. febr. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én is éreztem igy.. nomármost, majdnem mindenőben kíváncsiság. ezt jó ha tudod. ezt csak szerelem ffiiránt vagy a nagyon erős konzervativizmus irja felül. nálunk úgy volt legjobb barátnőmmel h én flörtöltem vele :)meg el is mondtam neki h nekem tetszik. végül egyszer egy házibuli után smároltunk. onnantól fogva -elmúlt ez a dolog bennem vele kapcsolatban. sőt volt még egy lány akinek meg én tetszettem, ott is volt vonzalom..-de annyira csalódtam egy dolog miatt benne hogy már egyértelműen tudom hogy ffit akarok a jövőmben.

Igen, az egy fontos kérdés hogy feltudnál e vállalni egy nőt magad mellett nem lenne e hiányérzeted. Én valójában magamban sosem tudnám azt hiszem. Tehát a vágy mégha érzelmekkel is van tarkítva, nem feltétlen szerelem. és ha ez megis marad késöbb benned a nők felé ez, akkor is max biszexualitás lehet..- de ezt már énse tudom mert végül is én nem feküdtem le egy lánnyal sem.

Uh próbáljátok megbeszélni. ez fontos lenne. (megha esetleg le is tudnád smárolni, az is) 27n

2013. febr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem, évek óta bénázom a fiúkkal, iránta meg mást érzek, nem olyan, mint a többi barátom, szeretek vele lenni, hozzáérni, meg ilyenek, már csak meg tudom különböztetni az érzéseimet 23 évesen. Tavaly együtt aludtunk egyszer egy buli után és tök rágerjedtem, egész éjjel csak feküdtem, mint egy fogyatékos és gondolkodtam, hogy mi a fene ez.

Ő imád, mert én vagyok Terézanyu az életében és nevet rajtam, hogy milyen szerencsétlen vagyok a kapcsolataimban. Tuti nem stimmel velem valami velem.

Egyszer csókolóztunk, mikor a kb 8. pasimmal is szakítottam és kíváncsi volt, mi lehet velem a baj.


Áh..nem tudom, de én tényleg szeretem.

2013. febr. 14. 01:10
 5/9 A kérdező kommentje:

"Tuti nem stimmel velem valami velem."


Haha oké, tényleg tuti, talán nem ilyenkor kéne agyalnom és tudnék írni.

2013. febr. 14. 01:12
 6/9 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, mit gondol erről, meg lehet, nem is akarom hallani, mert inkább ások egy gödröt szégyenemben, belemászom és megvárom, míg mumifikálódom.

Néha felveti, hogy aludjak ott, mert szüksége van rám/olyan vagyok, mint egy plüssállat, aztán pizsiben dumálunk a szexről, meg hányásig esszük a kis sütijeimet, szóval tipikus hülye libás programjaink vannak együtt általában. Én azért nagyon élvezem, csak néha rá is másznék.

2013. febr. 14. 01:22
 7/9 anonim ***** válasza:

nincs baj az írásoddal, és szerintem minden stimmel veled :) 81%vok.

lehet tényleg csöppecskét szerelmes vagy :) de ez meg szép. Csak tudjátok megbeszélni(vagy leginkább megélni!),ne okozzon sebet benned. Most amugy én is egyedül vagyok és pont az utóbbi incidensek pasival/nővel ,arra irányítottak h köszönöm most nem kell senki :D hát ez se biztos a legjobb út. de egy idő után elfárad az ember lelke, és sz@r dolog ha a másik nem lelkes vagy nem akkor mikor 'mi' azok vagyunk. energiarabló, varázs ölő - és itt tökmindegy h pasi e v csaj aki nem viszonozz. Amúgy azt látom mindeki begyűjti ezeket a sebeket aztán már félnek is nagyon az emberek.. -najó befejeztem.:) amugy ha akarsz beszélgetni irj rám nyugodtan .

jó éjszakát!

2013. febr. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1# taktikazz: mondd neki, hogy tetszik egy srac (lehetoleg jo eselytelen legyen) hatha akkor helyre all a barati beke.

2# viszont tenyleg helyre kellene pakolni az erzelmeidet, ami elhiszem, hogy igen nehez. en is erzek vonzalmat a lanyokhoz, es volt is testi kapcsolatom, de igazabol hosszutavon megorjitenek a csajok, en innen tudom, hogy en nem vagyok leszbikus, csak bi es valoban egy ferfi oldalan kotottem ki. Te probalkoztal mar lannyal ilyesmivel?

miota erzel igy a barantod irant? es a baratnoddel nem tudsz ilyesmirol beszelni? (ertem, hogy lehet, hogy elijeszted, de igy meg egy remenytelen dologban vagy benne.)

2013. febr. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mondd el neki amit érzel iránta. Ha tényleg igaz barátod akkor meg fog érteni. Max megmondja, hogy ő nem érez ilyesmit irántad. Én is voltam ilyen szituációban, nekem nem volt vevő rá a barátom. De megbeszéltük és nem változott semmit a kapcsolatunk, nem távolodott el tőlem. Annyit mondott, hogy sejtette a dolgot, de ő barátilag szeret.
2013. febr. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!