Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm folyton herpeszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm folyton herpeszt kap tőlem. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

1-2 hetente tudtunk eddig találkozni és 3szor találkoztunk eddig és mindig utána néhány napra herpesz volt a száján. Mit tudunk tenni ez ellen?


Nem szeretném, hogy minden találkozás így végződjön. Inkább ne csókolózzunk?


2012. jún. 11. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Her pesz her problem.

Komolyra fordítva a szót, a baj forrását kéne megtalálni, ebben az esetben a te herpeszedet, ha van. (?) Kezeld, és akkor neki se lesz mit elkapnia.

2012. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nyalogass sok citromot és csók elött kendbe a szádat citrommal
2012. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Már tökmindegy. A herpesz megvan minden emberi szervezetben, és felülfertőzéskor jelentkezik. Ha egyszer elkapta, akkor ennyi. Az a kérdés, neked van-e. Ha neked nincs, akkor nem tőled kapta el.
2012. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem nincs és nem is volt úgy tudom, de csak tőlem kaphatta el, vagy nem tudom honnan máshonnan.
2012. jún. 11. 17:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna farkat szopni, kisfiam
2012. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tőled tuti, hogy nem kaphatta el. Itt valami gubanc van.
2012. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De szerintünk is tőlem kapta el, csak én tünetmentes vagyok. Meg még volt neki egy kis herpesze, csak egy pötty látszott, akkor csókolóztunk is és én nem kaptam el, viszont neki megint lett egy herpesze rá néhány napra
2012. jún. 11. 17:37
 8/13 anonim ***** válasza:
ok, de ha egyszer elkapta, nem folyton kapja el. ha már benne van egyszer a szervezetében, akkor ennyi... nem kapja el megint, ha megint megcsókolod...
2012. jún. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ilyen a szervezete. A közös fagyizást is el lehet felejteni, max külön kanállal.
2012. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Te csak egyszer fertőzhetted meg, az, hogy utána újra és újra kijön, már tőled független. A herpesz sok mindentől kijöhet. Melegtől, hidegtől, nedvességtől, sótól, stb., stb.. Csináljon végig egy kúrát, s idővel "alvó üzemmódba" vonul a herpesze. Kiírtani nem lehet, mivel a legközelebbi idegdócba örökre befészkel, úgy működik, mint a bárányhimlő (abból lesz idősebb korban az övsömör például). Másrészt a pároknál kialakul egyfajta közös bakteriális tenyészet, tehát egymásnak átadjátok az egyedi bacijaitokat, s így mindketten a közös mixet hordozzátok szájban pl. A megcsalást ezért lehetne kimutatni száji kenetből:) Szóval ott már nem te vagy a probléma forrása..
2012. jún. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!