Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idővel kívánja a szexet egy lány?

Figyelt kérdés
Köszi, ha kort is írtok.

2013. ápr. 20. 15:22
 1/9 anonim válasza:
szakítástól számítva 1 perc.
2013. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Változó.
2013. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap szakítottam a barátommal, de mivel már 1-2 hónapja nem volt köztünk testi vonzalom, így szex sem, ezért már most kívánom, csak nem vele, hanem mással. Ez nem azt jelenti, hogy lefektethetne bárki, sőt... Ha összejönnék egy új sráccal, akibe beleszeretek, azzal sem rögtön történne meg a dolog.
2013. ápr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bond Girl ***** válasza:

Változó, mindenkinek más az igénye. Nekem már egy hét után hiányzott a szex. Most 4 hónapja vagyok szingli, lassan a falat kaparom már :D:D

19L

2013. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Teljesen emberfüggő. Nekem 4 hónap telt el a több éves kapcsolatom utáni szakítás és az azt követő első szex között. Akkor már eléggé kivoltam....

24N

2013. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én ugyan pasi vagyok.. deh.. ez igencsak változó :) függ az uccsó kielégüléstől. de áltlaában egy ilyen esemény lehangoló, és lelkileg megterhelő. Ha egyszer megégeted magad, nem fogsz gyufát a közeljövőben a kezedbe :) tehát azonnal nem fog kiéhezni, vagy ha igen, akkor sem burul be azonnal vki ágyába :)
2013. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szakítás hanem természetfüggő.
2013. máj. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ivilicious ***** válasza:
semmi köze a szakításhoz..20L
2013. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha azert szakitottak mert a csavo már megunta a dugást akkor lehet h.elég hamar.
2013. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!