Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem merek semmit tenni az alakom miatt?

Figyelt kérdés
Kezdek belezúgni az egyik osztálytársamba. Egyre többet próbálok vele beszélgetni,meg minden,szinte teljesen az ideálom. Az a baj,hogy neki a karcsúbb lányok az esetei,én pedig csak átlagosnak ha mondanám magam,és emiatt nem is nagyon merek semmit tenni. Elkezdtem diétázni,sportolok is rendszeresen mellette,ment már le valamennyi,de alig látszik. Ha el is érném azt az alakot,amit szeretnék,vége lenne a sulinak,és legközelebb csak hónapok múlva látnám,az pedig már az utolsó évünk a suliban. Addigra meg az is lehet,hogy lesz barátnője. Nem tudom,mit tegyek,tényleg nem merek jobban közeledni,hiszen én se örülnék,ha valaki olyan zaklatna,aki nem jön be..:S Bocsi,ha hülyeséget írok,de nem tudom,mi legyen.
2013. ápr. 20. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem folytasd az alakformálást, attól bajod nem lesz, persze ne ess át a ló másik oldalára, ne legyél anorexiás!
2013. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 acelsziv ***** válasza:

Mindig vigyorgok, ha valaki azt ecseteli, hogy ilyen -meg olyan alakú, magasságú, szemszínű, hajú csajok/pasik jöhetnek csak bla bla... Aztán megismerik AZT a csajt/pasit...

És egyáltalán nem számít, hogy az illető a mérce egyik tagjának sem felel meg. Ő az és kész.

Szóval közeledj hozzá és legyél értelmes. Ha nem egy szemétláda, akkor max megmondja, hogy bocs, de nem rád gondoltam... De legalább tudod és nem emészted magad.

Legfeljebb még csevejszintem dobd fel, hogy épp formálod az alakod. Esetleg sportoljon veled.

2013. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!