Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hormontúltengéses osztálytársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hormontúltengéses osztálytársak (? )

Figyelt kérdés

(Lehet, hogy rossz kérdés, ezért bocsi)

Szóval. Összesen 23-an vagyunk az osztályba. Itt is, mint ahol más osztályoknál lenni szokott, anarchia van.

Menő csajok, menő fiúk, közép csajok, közép közép fiúk, kevésbémenő lányok(a nők tartsanak össze, nem utáljuk egymást. :D) és gyík srácok...

Én kb a középbe esek. Szeretem az osztálytársaimat, de van pár beképzelt tuskó, meg néhány plázacica. De ők is elviselhetőek.

Na most.

Legtöbb fiú mostanában nagyon jó fej velem. Túl jó fej. Khmm.. "Jól áll nekem az élet...". :D Szóval rendes adottságaim vannak 14 évesen. Nem vagyok elöl deszka, hátul léc. Na, ezt most kitárgyaltuk.

Szóval régen sokat piszkáltak az osztálytársaim, mert duci voltam. De előnyömre változtam. A súlyom nem igen nőtt, ellentétben más testrészeimmel. Jó, elég lesz. Remélem értitek.

Ezért a srácok most feltűnően viselkednek velem, kedvesek, aranyosak, kinyitják az ajtót, közben meg ki tudja miről fantáziálgatnak.

Tetszik a padtársam, de ő nem "olyan" fajta. Ő inkább tényleg a belső értékekre utazik. Pedig irtó helyes, izmos meg minden. Ő egy nagyon jó kivétel a mai fiúk között...

A többi srác, akit meg utáltam régen, ők meg .. khm...

Múltkor az egyik fiú, akivel régen rengeteg összetűzésem volt, számtechen előtte ültem, és ő keresztbe tette a lábát, és gyakorlatilag végig a seggemet rugdosta. Nem rugdosta igazából, de mindig hozzáért.

Utána szünetben a vállamról le akarta kapni a táskám, közben meg megfogta a fenekem...

Egy másik fiú azzal szórakozott irodalom órán, hogy a dekoltázsomba dobált radírdarabkákat, erre megszólalt halkan a padtársam: tudod te, hogy milyen nehéz onnan kiszedni ezeket?

Hangosan felröhögtem... Öhm. Kaptam egy órai munka egyest, pedig amúgy jó tanuló vagyok.

Segítsetek! Őrületbe kergetnek már a hormontúltengéses osztálytársaim! És akinek meg tényleg örülnék, hogy felfigyel rám, ő meg szarik a fejemre...

Annyit még hozzátennék, hogy nem hordok mell alá érő dekoltázsú blúzokat.

Tehát, ilyeneket soha... --> [link]

Maximum ekkora kivágásúakat veszek föl. --> [link]

De még ebből is kilátszik a dekoltázs.

Már ott tartok, hogy kapnak a fiúk egy pofont, ha nem bírna magukkal...

A másik problémám, hogy ezek miatt a kis "közjátékok" miatta a nagyonmenő lányok kinéznek, és megutálnak, hogy szándékosan csalogatom a fiúkat, mint egy kis kurv@. Eddig jóba voltam velük, de most... Pedig én nem tehetek róla, hogy milyenre csináltak a szüleim. :D

L/14


2013. ápr. 20. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól veszem ki, a kifejezés amit keresel nem az anarchia, hanem a hierarchia.
2013. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a korban ez normális. Viszont ne hagyd, hogy eldurvuljanak a dolgok, mert az nagyon megalázó tud lenni.
2013. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
valóban
2013. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

igen az első válaszoló jól vette ki :)


Te meg kicsit túlreagálod a dolgokat kérdező!


Amúgy egész jól gondolkodsz mikor már legszívesebben pofánvágdnád őket, ne hagyd, hogy tapizzanak a kis nokedlik szóval mehet a pofon vagy újságold el az ofőnek, igazgatónak, hogy milyen osztálytársaid vannak. Ha párszor felnyomod őket vagy levágsz egy két pofont majd megtanulják a dolgokat. És ezt a hierarchikus sorrendet sem kell komolyan venni, épp attól létezik, hogy foglalkozol vele.

2013. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen, igen az, köszönöm... :D kicsit keverem őket. :D

köszi a válaszokat is. :)

2013. ápr. 20. 18:07
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

anarchiaxD


hát akkor ne add alájuk a lovat, nézd őket levegőnek. de szerintem te ezt nagyon is élvezed.


az elől deszka hátul léc kifejezést meg kikérem magamnak.:O attól még, hogy nagy melled van, nem kéne kritizálni másokat...

2013. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1! tetszett,

amúgy míg ide eljutottál, ha bármi piszkálódás volt a fiúk részéről, azonnal elejét vetted ennek? pl. radírdarabkák dobálása, Te jót röhögtél, tettél mást, nem

valld be Neked is tetszett először ez az egész, amit azt hitted jó játék, csak ez nem az, most már bírd ki kb 2 hónap, mást nem tudsz tenni, N

2013. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát igen...

Félreértés ne essék, nem kritizálom a vékony lányokat, csak mondtam, hogy nem pont a vékony kategóriába tartozom. :D

Eleinte vicces volt, de most már egyre jobban idegesít...

2013. ápr. 20. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!