Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen hogyha osztálytársak járnak?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársammal év eleje óta nagyon jóban vagyunk, talán jobban mint két barát... lehetne belőle több is mint barátság, de szerintetek milyen lenne, ha egy osztályba járnék a pasimmal, nem zavarná az osztálytársainkat, tanárainkat, minket?
2011. jún. 18. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
attól függ... én jártam osztálytársammal de a tanároknak nem nagyon jött be hogy együtt voltunk mer szünetekbe smároltunk meg stb... de amúgy ezen kívül semmi gáz nem volt, max akkor ha szakítotok, és utánna nem nagyon néztek egymásra és csak a szarkavarás lesz meg stb
2011. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

hát szerintem elég zavaró lehet, hogy nagyközönség előtt zajlik a kapcsolatotok. egyrészt az osztálytársak napi szinten végigkövetik, hogy éppen hogyan álltok egymással, másrészt a tanárok is látják, esetleg be is szólogatnak, hogy ne smároljatok stb. meg hát házinyúlra nem lövünk. ha szakítotok, akkor mindenki erről fog dumálni, meg ciki lesz egy osztályba járnotok és mindenki azt fogja lesni, hogy hogyan viselkedtek egymással.


anno gimiben voltak párok az osztályban, és elég ciki volt, amikor a tanárok kérdezgették őket, hogy na együtt vagytok még, meg amikor nem ültek egymás mellett, akkor a pletykás rész egyből találgatta, hogy hú biztos összevesztek stb. sztem gondold át.

2011. jún. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hányéves vagy? szőke?


Csak mert én is kb így vagyok egyik osztálytársammal:D

2011. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
13, sötétszőke..( kiskoromba tejföl szőke voltam, mostmár nagyonsötét szőke vagyok..) XD
2011. jún. 19. 11:19
 5/16 anonim ***** válasza:
akkor nem te vagy az.
2011. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Alapjáraton szerintem nem szerencsés hogy egy osztályba két ember járjon. Egy kapcsolatnak nem tesz jót ha a felek minden nap látják egymást. Hiányzik az egymásra való várás az izgatottság. Megszokássá válik hogy a másik ott van így kevesebb programot találkozást igényelnek iskolán kívül. A mi osztályunkba 5 pár van :D ÉS nagyon jól megvannak, ez mondjuk rácáfol az elméletemre de ki tudja mi lesz még itt... Nagy szakítások és felborul a harmónia.
2011. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

tesóm osztályában is volt 3 pár, és mindegyiknek szakítás lett a vége. és rossz volt mindenkinek, mert szakítás után a hátad közepére kívánod az exed, ők meg minden nap látták egymást. sőt, van egy tanár, aki folyton beszólogat nekik, meg viccet csinál belőle, pl. "na mivan, elváltatok? már nem vagy Mrs. XY?" meg ilyenek.

egy másik párból a csaj jó matekos volt, és a srác direkt azért ment emelt matekra, hogy a csajjal lehessen, amúgy meg hülye volt a matekhoz. most meg ott áll emelt matekon szar jegyekkel, és nézheti a csajt egész nap, minden nap.

2011. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Solarian ***** válasza:
1. válaszadó, én nem akarok bunkózni de ki a f@szt érdekel a tanár véleménye, nálunk van1-2 pár az osztályba, jól megvannak.
2011. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha két fiú akkor csapják ki őket és koncentrá..ci. tábo....rrr... őőőő. izé.... menjenek haza és lőjjék agy.... vagyis.. semmi. Ha egy lány egy fiú akkor a tanár kapja be mert kvára semmi köze hozzá.
2011. jún. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Solarian ***** válasza:
természetesen csak lány fiú kapcsolat. Úristen b*zik az osztályban? amilyen metálos az osztály elég gyorsan elpusztunának. :)
2011. jún. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!