Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1éve ismerem a lányt. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1éve ismerem a lányt. Nagyon jó barátok vagyunk nagyon sokat vagyunk együtt.2hónapja osztálytársak vagyunk és nekem mióta ismerjük egymást bejön. Ha meg mondom neki h bejön én neki nem akkor lehet soha többé nem leszünk ilyen jóba. Mit tegyek? :S

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, megkockáztatod a baráti kapcsolatotokat, ha nem viszonozza az érzéseidet. Ez nem könnyű helyzet, sok mindent nem tehetsz. Vagy nem szólsz neki semmit, vagy elmondod, de lehet akkor már más szemmel fog rád nézni. Őszintén szólva a helyedben én sem tudnám mit tegyek. Talán még várnék, hátha mégsem olyan komoly az érzés iránta.
2012. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amíg ilyen gyáva vagy, egy lánynak se fogsz kelleni. Maradjatok barátok.
2012. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, itt nem csupán gyávaságról van szó, hanem egy barát elvesztésének esélyéről is. Gondolom, hogy a kérdező ettől tart, nem attól, hogy közölje a lánnyal az érzéseit.
2012. febr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen nem azzal van a baj,hogy közöljem vele nem attól félek attól félek h elvesztem őt :S de már elég rég várok_S
2012. febr. 11. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon szenvedsz, akkor jobb, ha elmondod neki. Meg fogsz könnyebbülni, még ha nem is viszonozza az érzéseidet. De így nem jó, mert csak szenvedsz. Őszintének kell lenned vele, hiszen ez alap dolog egy barátságban.
2012. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktualis-e meg de... szerintem ne mondd el!

En mar elvesztettem egy baratot e miatt... :((

2012. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!