Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leggázabb ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leggázabb ami történt veled?

Figyelt kérdés
Unatkozom és szívesen meghallgatnám mi volt a legégőbb ami veletek történt xD Jöhet bármilyen történet :)

2013. ápr. 20. 19:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Pfu,remélem nem az kérdezi,akire gondolok :D
2013. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Beleestem egy tál takonyba.
2013. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Most, hogy mondtátok én is beszartam 1x suliba xDDDDDDDDDDDDDDD szerintem nincs olyan ember aki ne szart volna be XD
2013. ápr. 20. 21:52
 14/21 anonim ***** válasza:
pedig én nem szartam be.. :|
2013. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
akkor te nem vagy ember!!!! :O
2013. ápr. 20. 23:10
 16/21 anonim válasza:
100%
Kamasz koromban volt több sztori, egyik hogy erdei ivászaton guggoló állásban szarás közben leszartam a nadrágom szárát. Na elég ciki volt eltűnni, hogy ne vegyék észre.
2013. ápr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az enyém lesz a leggázabb...és talán legigazabb is.

26. születésnapomat ünnepeltük,párommal 6 éve koptattu már akkor egymást.Nagyon sikerült felöntenem a garatra,mivel előtte évekig alig ittam egy-egy korty alkoholt,mivel megszületett a kislányunk,szoptattam,és nem is nagyon jártunk sehova.De aztán barátok rábeszéltek minket ünnepeljük meg istenesen a szülinapomat.Mondtuk ok.Szüleimhez bevittük lányunkat,és mivel falun lakunk,és szüleim városban,és barátokkal is a városba mentünk szórakozni,ezért gondoltuk a legegyszerűbb ha éjjel mi is anyumékhoz megyünk aludni.Nah szóval rettenetesen berúgtam,de olyan haza mászósan,nagyon nem is rémlik semmi.Hajnaltájt felkeltem,és elmentem pisilni,majd visszafeküdtem az ágyba.És reggel amikor felkeltem akkor vettem észre,hogy tiszta fos voltam.Éjjel összevissza fostam magam,nem szartam,hanem fostam.Tudjátok az a folyós nagyon bűzös minden.Anyámék hófehér matraca,töménytelen fos volt.És ők már mind fent voltak,és látták.És ahogy én kinéztem.....nagyon szégyelltem magam,elmentem lefürödni,és azonnal elkezdtem kipucolni anyuék matracát,és apukám a fürdőkádban zuhanyozta a takarót a fostól....nahy ez volt életem legégőbb és legmegalázóbb napja......azóta párom mindig felemlegeti amikor vidámabb hangulatba akar hozni,hogy emlékszel arra a bulira,BESZARÁS MILYEN JÓ VOLT!!!!és ilyenkor elkezd röhögni,én még mindig nem tudok rajta röhögni,pedig már eltelt 5 év.......de még mindig nagyon szégyellem,pedig tudom,hogy a rengeteg alkohol tette ezt velem,és előtte semmit nem ettem,csak itttam,és mindent össze vissza kevertem.....nagyon brutál volt.....

2013. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nekem talán azt volt még égőbb amikor csak én voltam bebaszva és haverjaim még annyira nem és véletlenül fingottam 1 hatalmasat aminek hát hogy is mondjam ment a szaftja is...ja meg még az amikor elkezdtem hugyozni vagy 20 ember előtt részegen -.-
2013. ápr. 22. 16:30
 19/21 anonim ***** válasza:

egy hatodikos kiránduláson, miután 4 óra hosszáig nem lehetett wc-re menni, bepisiltem. utána kb mindenki kiröhögött, meg pisisként kezeltek, de kihevertemxD. L


de amúgy nagyon sok égő sztorim van, reggelig írhatnám.:P

2013. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem megjött az énekóra végére,és a szék is véres volt. XD
2013. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!