Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen történt már valakivel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen történt már valakivel? Esetleg linket tudtok? Adott egy srác. Akinek úgy tűnik tetszel, majd bunkó módon lecsúnyáz? (lent)

Figyelt kérdés

Adott egy lány-meg egy fiú.

A fiú bámulja a lányt napokon/heteken keresztül,a lány örül,mert nem egy szépség,hogy van akinek tetszik.

Erre a lány közvetlen közelről belenéz a fiúnak a szemébe,mire a srác azt mondja:

'Úristen... téged aztán jól elb*sztak'mikor elfut sírva a lány,meg röhög rajt...

Tudtok hasonló történetet? Ezt,hogy lehet megemészteni? Ez hatalmas fájdalom és űr nem?

Főleg,ha egy lány nem felel meg szinte senkinek,és csak gúnyolódnak rajta nem?

Van aki tud ilyet? Vagy ilyen nem történt még senkivel soha?


2013. ápr. 9. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem olyan történt,hogy kb 16 éves lehettem és a lila kordbársony nacimban lehajoltam pár srác előtt a táskámhoz erre seggberúgtak...csak egy percig volt megalázó aztán így visszagondolva röhögök rajta.Ilyen az élet, ha valami tragikus történik választhatsz, hogy komolyan veszed vagy nem :)
2013. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Veled történt ez?

Nem történt még ilyen velem soha, de a történet alapján elég fiatal lehet a két "főszereplő". Aki képes ilyet mondani egy embertársára az meg egy óriási nagy gyökér, nem szabad foglalkozni vele

2013. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem velem történt,csupán kíváncsi voltam, erre 100-ból mekkora esély van,történt-e hasonló...

Hogy van-e valaki aki megélt ilyet.

Első->igen megalázó lehetett akkor ott, valószínű kellemetlen volt,de a kettő így nem ugyanaz,itt a lelkébe gázoltak a személynek.

2013. ápr. 9. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez megtörtént eset, vagy csak most találtad ki?

Szerintem ilyen azért nincs... Ha csak gyúnyolódni akar a pasi, akkor nem fog napokat, heteket várni, és már hamarabb kiderül...

2013. ápr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kitalált, elgondolkoztam..:D Na aztán rosszabb napokon rámtör ilyen h*lyeséges gondolatok:D

Azt gondoltam,hogy ez a világon megtörtént már legalább 1 valakivel:D Egy csomó kitalált dolog van,ami élesben meg sem történt ezek szerint:D

2013. ápr. 10. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyan már volt, hogy egy srác odajött hozzám bókolt, én meg olyan zavarba voltam, alig tudtam szóhoz jutni, hogy bocs, de van párom. Lerusnyázott, azt mondta bottal se piszkálna meg stb.. és odébb állt. Na az durva volt.
2013. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és ezt mind ordibálva tette a buszmegállóban. Szerinted?
2013. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Undorító,és megalázó.

De tegyük hozzá,ebben az esetben a büszkeségét féltette.

Ettől független,értelmesnek nem értelmes,és szánalmas.

Blööö.

2013. ápr. 25. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!