Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknál a "nincs veled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál a "nincs veled semmi baj" mennyire diplomatikus jelzése annak, hogy valójában csúnyának találnak?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom biztosan, hogy valaha is tetszettem volna valakinek, 3-4 lány esetében sejtem, de nem mernék rá mérget venni. Eddig egyetlen lány mondott olyat, hogy szépek a szemeim, de ezen túlmenően max. annyit kaptam néhányuktól, hogy nincs velem semmi baj. Számomra ez azt jelenti, hogy nem akarnak megsérteni, ezért fogalmaznak így. Tudom, hogy nem vagyok nagy szám, ezt nyilván mindenki észreveszi, aki ismer vagy nem ismer, csak lát engem. A kérdésem az lenne, hogy akkor ez így csak finomkodó megjegyzés-e, illetve hogy a lányok mennyire mondják/mutatják ki, ha tetszik nekik valaki. Köszi a válaszokat.

2013. ápr. 20. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Függ a személytől.
2013. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Nekem ez inkább azt takarja, hogy nincs kisugárzása, nem érzem, hogy boldog. Nem azért szeretünk valakit mert nagy szám és olyan különleges, hanem a lelkéért. Lehet az összhang nem volt meg köztetek, keveset beszéltetek, keveset találoztatok és a szerelemnek valamire épülnie kell ami alapján kialakulhat. Azzal mutatom ki, hogy tetszik valaki, hogy keresem, ha nem is sokat és örülök a társaságának, ölelgetem, ilyesmik. Aztán hagyom kialakulni.... Van akiből sugárzik, hogy nem szereti magát és amúgy tényleg nincs vele semmi baj.


21/N

2013. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Ezt a lányok vigasztalásképpen mondják csak. Én is találkoztam már ezzel a kifejezéssel, de tudom magamról, illetve minden visszajelzés azt mutatja, hogy undorítóan ocsmány vagyok, és sosem lesz barátnőm.
2013. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2: Oké, de a külsőt akkor is tudod "pontozni", ha kevésbé ismered az illetőt, és elsőre úgyis az tetszik meg neked (vagy nem tetszik). Volt, amikor csupán kíváncsiságból megkérdeztem ismerős lányokat, hogy szerintük csúnya vagyok-e, vagy hogy mi a véleményük rólam, és csak annyit mondtak, hogy nincs velem semmi baj. És én úgy éreztem, hogy ez csak hárítás. Tegyük fel, van egy srác, akit nem nagyon ismersz, de nem csúnya, akkor rá valószínűleg nem ezt fogod mondani, hiába "ismeretlen" számodra, illetve hiába olyan a lelke, amilyen.
2013. ápr. 20. 21:10
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen diplomatikus.


Ne itt sajnáltasd magad.

2013. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam. Csak feltettem egy kérdést, ha már úgyis erre van szánva ez az oldal - legalábbis tudtommal.
2013. ápr. 20. 21:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Van aki nagyon tetszik, de ez önmagában semmit sem jelent, mert tudom, hogy ettől még lehet egy pö.cs és rendes is. Szerintem inkább átlagos lehetsz. Lányok nem szokták senkinek a képébe mondani, hogy helyes vagy és tetszel. Van akihez vonzódnak és akihez nem. Olyanhoz is vonzódtam már meg nem tudom mondani mi alapján akiről képről azt mondtam volna, hogy baromi ronda, de élőben olyan a stílusa, hogy vonzó lesz. Annyira nem számít egy férfinak hogy néz ki, inkább az a fontos milyen nőkhöz meg oda, kinek milyen az ízlése. Persze az az ideális ha kimondottan vonzó külsőre és belsőre is normális, de a legtöbb nőnek elég az átlag. Csak sajnos sok szerencsétlen ember van aki nem találja aki őt szeretné. Engem is szépnek mondanak, de igazából semmire nem megyek vele, mert sokkalta csúnyább- nem lenézésből mondom- lányoknak is van barátja. Nem a külsőn dől el, sokat jelent, de csak alap szinten. egy igényes embertől elvárható, hogy törődjön a külsejébel egészséges mértékben, nem kell kondizni sem csak aktív életet élni.
2013. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egetverően nagy szépségeknél nem próbálkoztam, annak nem sok értelme lenne. Mondjuk az igaz, hogy lelkileg elég zárkózott típus vagyok, nehezen mutatom ki az érzéseimet, és néha akár ridegnek is tűnhetek, de egyébként nem vagyok az a negatív személyiség, és alapvetően szeretek segíteni, ha tudok stb. Most már jobban el tudom fogadni magam, mint pl. kamaszkoromban, amikor undorodtam magamtól. Mondjuk én azt tapasztaltam, hogy ha valakinek elég az "átlag", az azért van, mert a jobbak már elkeltek, vagy az illető nem kell nekik, így legtöbbször ráfanyalodik a "futottak még" kategóriára is. Sokak szemében az "átlagos" egyenlő azzal, hogy "másodvonalbeli", mert valljuk be, a legtöbb ember titkon a legjobbat szeretné, mert az emberi természet ilyen. Aztán vagy összejön, vagy nem.
2013. ápr. 20. 21:39
 9/13 anonim ***** válasza:
őszinte leszek, ahogy elnézem itt a nők részéről ez tényleg ritka. ha egy pasira azt mondom, hogy nincs vele semmi baj, az egyenlő azzal hogy "ronda vagy és sosem kezdenék veled, de nem akarlak bántani mert sajnállak". szépítgethetik itt a csajok ahogy akarják, de 99%-nál ezt jelenti.
2013. ápr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy a nincs veled semmi baj mögöttes értelemmel bírna. Az azt jelenti, hogy egy tök átlag faszi vagy. Nem vagy selejt, de nem vagy egy csúcs király man sem.

Ennyi.

Ez egy olyan dolog, hogy én Angelina Joliera mondom azt ,hogy nincs vele semmi baj, mert egy nomrális kinézetelű nő, aki a férfiak millióinak bejön, de az én farkam nem áll rá semennyire. Szép,szép, de nem az esetem. Ha térden állva könyörögne, akkor sem kéne barátnőnek.

Ennyiről van szó, egy példán levezetve. Nem vagy selejt a válaszuk szerint, csak nem vagy az esetük. Nem kellesz nekik.

Van akiknek még a legelismertebb férfi szinészsztárok is olyanok, hogy nem bejövősek. Vannak ilyen nagyon válogatós szutykok. Ez mindenkire igaz. Nem tudsz vele mit tenni.

Ha nem izgatod szexuálisan, akkor szarik rád. Ennyiről van szó. Az egész egébként pofára! megy.

2013. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!