Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknál a "nincs veled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál a "nincs veled semmi baj" mennyire diplomatikus jelzése annak, hogy valójában csúnyának találnak?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom biztosan, hogy valaha is tetszettem volna valakinek, 3-4 lány esetében sejtem, de nem mernék rá mérget venni. Eddig egyetlen lány mondott olyat, hogy szépek a szemeim, de ezen túlmenően max. annyit kaptam néhányuktól, hogy nincs velem semmi baj. Számomra ez azt jelenti, hogy nem akarnak megsérteni, ezért fogalmaznak így. Tudom, hogy nem vagyok nagy szám, ezt nyilván mindenki észreveszi, aki ismer vagy nem ismer, csak lát engem. A kérdésem az lenne, hogy akkor ez így csak finomkodó megjegyzés-e, illetve hogy a lányok mennyire mondják/mutatják ki, ha tetszik nekik valaki. Köszi a válaszokat.

2013. ápr. 20. 20:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
#9: Nyilván én is tudom, hogy csúnya vagyok, mindig is tudtam (vagy legalábbis sejtettem). Nem véletlenül akartam okádni magamtól kamaszkoromban, amikor tükörbe kellett néznem. Mondjuk a legtöbb lánytól még annyit se kaptam, hogy "nincs veled semmi baj" (ezek közül az egyik a pszichológuscsaj volt, de ő is csak azért mondta, mert ez a "kötelessége"), de ők legalább nem néztek hülyének, és nem hazudtak a szemembe.
2013. ápr. 21. 22:22
 12/13 anonim ***** válasza:
Tegnap képküldés után, nekem is ezt írta egy lány, hogy "Nincs veled semmi baj" Gondolom úgy értette, hogy ronda vagyok.:( 17/F
2014. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom, biztosan nem jöttél be neki. Csak nem értem, akkor miért nem tudnak őszinték lenni, meg miért várják el tőlünk, hogy mi azok legyünk.
2014. ápr. 13. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!