Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, lányok! Nektek sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lányok! Nektek sikerült elcsábúlni/csábítani valakit táborokban/fesztiválokon? (történeteket is írjatok! )

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem!
2013. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer egy fiú csábított el egy futkározós játékon. Ellenkező csapatban voltunk. El kellett volna kapnom erre ilyet szólt "Felkérhetlek egy táncra?" vagy 10 percig közeledtünk de nem értünk egymáshoz, mert akkor el kellett volna mennie. Majd valamiért elfutott. azt hiszem elkaptam. majd nem találtuk egymást. és a játék végén ott csücsült a zászlónál amit meg kellett szerezni a csapatának. és a legvégén felkért táncolni és keringőztünk a holdfény alatt. annyira gyönyörű és mesébe illő, hogy 8 hónap után is csak elolvadok, ha erre gondolok :)

Ő marad a Szőke Hercegem míg élek :)

21/N

2013. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Életemben egyszer voltam táborban, azt is gyűlöltem, rájöttem, hogy nem nekem való az ilyesmi. A lányoknál meg nem mertem próbálkozni, szóval nem is történt semmi.
2013. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én elcsábultam a tavalyi táborozásunk alatt. Egy szlovákiai táborban voltunk a sulival. A tábortűznél ültünk, és énekeltünk mindenféle hülyeségeket. Jókat nevetgéltünk. amikor az előttem ülő srác megkérdezte, hogy nekidőlhet e a lábamnak, mert olyan kényelmetlen neki a földön. Nem is ismertem, mert ő Szlovákiai srác volt. Mondtam, hogy igen. És elővett egy gitárt és elkezdett játszeni rajta. Nagyon szép számokat játszott. Aztán átadta a barátjának a gitárt és az is játszani kezdett. Azok a számok is nagyon hangulatosak voltak. Közben azt vettem észre, hogy a srác, aki nekem dőlt, megfogta a lábamat. Szólni akartam, de nem tudtam mit mondjak. És egyszer csak olyan borzongás jött rám, és szinte libabőrös lettem a simogatásától. Rám nézett és mosolygott. és én ahelyett, hogy elzavartam volna, megsimogattam a fejét.

Aztán mellém ült és összebújva énekeltünk. Jó volt így összebújni. Aztán megbeszéltük, hogy másnap elmegyünk sétálni együtt. Az éjszakám egy merő izgalom volt. Nagyon helyes fiú volt. Alig vártam a másnap délutánt. Ott is voltam a táborkapunál, de nem jött. nagyon elszomorodtam, hogy milyen hü lye liba vagyok, így bedőltem ennek a srácnak. Amíg visszaértem a körletbe, végig is gondoltam, hogy nem is volt olyan helyes, meg egyáltalán olyan gnóm volt, mind a Qvazimódó, meg kappan hangja volt és egyáltalán hogy jön ő hozzám. Mikor visszaértem, egy levélke várt rám, amit a barátnőm adott át. Bocsánatot kért, de reggel el kellett mennie egy családi dolog miatt, és nagyon sajnálta, hogy nem tudtunk talizni. Azóta e-mail-ezünk, de nincs köztünk semmi. És nem gnóm és a hangja is kellemes, és gitározni is jól tud. És helyes egy fiú.

2013. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!