Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy "elvárások"?

Figyelt kérdés
Tényleg "baj" az a mai világban, hogy 1 lány nem akar csak úgy lefeküdni akárkivel és igenis meg akarja ismerni a partnerét mielőtt bármibe is bele menne? Nagyon nagy elvárás az, hogy megismerjem személyesen is? Egyáltalán nagyon elvetemült ötlet az, hogy olyan kapcsolatra hajt egy lány, ahol nem az a meghatározó hogy mikor fekszünk már össze, hanem az hogy tényleg szeressük egymást és ezért történjen meg? Válaszaitokat előre is köszönöm.

2013. ápr. 21. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dehogy baj.. Szerintem ez a normális és ha ezt egy srác nem érti meg, akkor nem érdemli meg azt a lányt.. Akkor menjen egy olyan lányhoz, aki érzelmek nélkül is ugyanúgy képes a szexre..Elég sok olyan van.
2013. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál 22l
2013. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

nem nagy elvárás, de ezt te is tudod, minek kérdezed?


keress akkor ilyen kapcsolatot........-.-

2013. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3. <- Nyilván nem arra volt kíváncsi, hogy valóban nagyok-e az elvárásai, ez inkább panasz, mint kérdés, és megerősítést akar, mert a környezetében mást mondanak, de ő tudja az igazát.


Igazad is van, kérdező.

Egyáltalán nem nagyok az elvárásaid, szerintem igen is fontos megismerni a másikat. Sokan azt mondják, hogy barátságból sem lehet szerelem, mert az friendzone, de én az preferálom inkább. Tudod, hogy a párod milyen barátként, hogyan gondolkozik, és mivel már ismered az őszinte oldalát, tudod, hogy milyen, még csak eszébe sem jut a játszmázás. Ráadásul úgy mentek bele a kapcsolatba, hogy biztosan tudjátok, hogy működni fog, vagy nem vagytok biztosak benne, DE tudjátok, milyen buktatót lehetnek, amiket meg is beszéltek, nem lesz az gyakorin, hogy "hogyan kérdezzek rá a páromnál...?" Ha valakivel ismerkedsz, és 1 hét után már kapcsolat, 2 hét után szex van, sokkal fájdalmasabb egy derült égből villámcsapást idéző buktató.


Ha szakításra is kerül a sor, az egykori barát nem fog megutálni, meg tudjátok beszélni, és akár még szép emléknek is tudjátok be a kapcsolatot, az első szexet. Szüzességeket is jobb így odaadni, mint olyan kapcsolatban, ahol korántsem biztos,hogy szakítás után nem rúg beléd, kezdeményez pletykát rólad, mert "elhagytad, jajj"


Ne aggódj, igazad van. Ne a hülyékre adj, hidd el, találsz majd rendes srácot.


17/L

2013. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. ápr. 21. 10:33
 6/12 A kérdező kommentje:
17/L igen, ezért kérdeztem amit írtál...
2013. ápr. 21. 10:35
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. ápr. 21. 10:35
 8/12 Valkoinen perhonen ***** válasza:
100%
Ez nem nagy elvárás... ez normális kapcsolatra vágyó embereknél alap.
2013. ápr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kérdés ez?

Én férfi vagyok,nem nő.De én is válogatok,kivel fekszem le,és kivel nem.

Sok ribanccal feküdhettem volna már le,de nem tettem.

Szerintem ez alap dolog.Mint egy párkpcsolatban a hűség,tisztelet,odafigyelés,szerelem.De úgy látszik,ezeket mondani kell,mert nem mindenki tudja,hogy ez alap dolog...

2013. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sajnos manapság ez nem alap dolog....mint ahogy azok sem, amiket az utolsó hozzászóló felsorolt :/ de örülök neki, hogy felsorolta ezeket és annak meg kifejezetten, h egy fiú tette :) én is egy normális, hozzám illő srácot keresek...tudom h nehéz lesz, de nem adom fel...és nem fogok leadni abból a "hatalmas" elvárásaimból sem...úgyh nem baj az, h így állsz hozzá az egészhez...sőőőt maradjon meg ez a szemléletmódod, mert ez a normális...:) csak remélni tudom, hogy egyre többen lesznek így ezzel :)
2013. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!