Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az oka annak az emberek...

Mi az oka annak az emberek hajlamosak hülyének, butának nézni?

Figyelt kérdés
Hogy lehet valakit butának nézni akivel alig beszéltünk?A húgom az állítólag tényleg buta és mindenki okosnak feltételezi
2011. dec. 20. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnyilvánulás kérdése.
2011. dec. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl. azert mert szoke a hajam.

Sminkelek es magassarkuban jarok.

Buliban meg koktel is van ugyebar a kezemben vagy ha olyan akkor sor...

Es ebbol nem az jon le hogy egy lassan otnyelvu orvostanhallgatoval allsz szemben... Tehat nem vagyok eppenseggel hulye...


Gimiben sokat jartam szorakozni, akkor ha szoba jott el se hittek rolam h kituno tanulo vagyok meg h versenyekre jartam es olyankor mindig a legjobb baratnom mondta h " de, o igen. Kituno stb."


Most mar konzervativabban oltozom, de meg igy is ugy erzem h mivel no vagyok, kicsi, es csinos eloszeretettel neznek hulyenek... persze ideig oraig.

2011. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert buta is vagy, hiszen tőlünk kérdezed, nem azoktól, akik butának néznek, és tudnának érdemben válaszolni.

Bocsi, de ez magas labda volt...

2011. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14:11 te vagy a gyökér, hogy nem tudod mire való ez az oldal. "Bocsi, de magas labda volt." *insert trollface here*
2011. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha már ilyen hülye kérdést irsz ide és normális választ kapsz ne a mást nézd hülyének ha közben rájösz tényleg veled van a problem... Problem? ( trollface down! )
2012. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!