Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mindenhol az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindenhol az emberek orra alá dugva a szexualitás?

Figyelt kérdés

Ezt lehet látni filmekben, reklámokban, újságban...

És a nők is úgy öltözködnek, hogy ne lehessen nem odafigyelni rájuk. Mindenhol rövid ruhák meg alig valamit takaró felsők.


Ez senkinek sem irritáló? Nem kellemetlen elviselni egy ilyen nőt a közelben? Vagy esetleg együtt dolgozni vele munkatársként vagy akárhol?


Ezt én valahogy úgy értelmezem mint az állatvilágban a termékenységi jelzéseket. Úgy tűnik hogy a nők is így akarják felhívni magukra a figyelmet, hogy ők szexelni akarnak. Persze csak a nők teszik, a férfiak nem.


De ez nem zavaró már a mindennapokban?


2013. ápr. 21. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagy és a férfiakat arra teremtették hogy legyőzzék az élet nagy kihívásait.

Tekintsd ezt is annak és érdemeld ki a férfi rangot magadnak.

2013. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De. Csak én sajna hiába próbáltam szaudi vízumot szerezni, nem kaptam. Szarügy.. de figyi, majd neked is lecsökken a hormonszinted és akkor észre sem fogod venni. ;)
2013. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem bánom, hogy a nők miniben flangálnak :D
2013. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Háát köszönöm szépen.. :)


Nem mindegyik csaj dobja ki mindenét...oda írhattad volna azt is, hogy persze vannak kivételek. :)


Mint nő..engem is zavar..irritál. Én is tudnék így öltözködni de mégsem teszem! :)


Férfiak nem?? Azért páran vannak ők is..felső nélkül mászkálnak..a nők fantáziáját is elég szépen megmozgatják.. :D

2013. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Filmekben, reklámokban azért van így, mert a szexualitással minden embert meg lehet fogni.


De a hétköznapokban a normális nők nem pakolják ki mindenüket. Illetve nálunk még "divat", de egyre inkább jellemző, hogy igényes nő úgy öltözködik, hogy csinos legyen, de ne a szexualitását hangsúlyozza.

2013. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen egyszerű:D A szex mindig is jó volt mint reklámfogás. Mióta megszűnt a katonaság, s egyéb olyan dolgok, amik a kisfiúkból férfit neveltek, azóta mindenkit a média irányít. Lassan elkorcsosult emberekhez fog vezetni(vagy az már be is következett) ami pedig elkorcsosult társadalomhoz fog vezetni. A szülők nem foglalkoznak a gyerekükkel, ezért lesz már a mostani 13 éves kislány is dohányzó, sminkelt lotyó.( már bocsánat kinézetre sztem passzol)Nem vagyok pesszimista, nem azért írom így, csak tényszerűen próbálok fogalmazni.Persze nemcsak lányból van ilyen fiúk is "pávásodnak" de mint mindig tisztelet a kivételnek.. Személyszerint én visszataszítónak találok sok lány/nőt ezek miatt.Amúgy sem vagyok oda a nyávogósabb lányokért, de ezekkel a téli"mamuszukkal" aminek kb mindenki már az oldalán jár, vagy a folytonos cicanacizással már megtették az i re a pontot.Ja tehát annyit tudok mondani, hogy nem vagy egyedül, de szerintem ez előny ha van kapcsolatod, mert a barátnőd megfog benned bízni, hogy nem mész csak rá mindenkire! (nálam ez áll fenn) 18f
2013. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs az orruk alá dugva, akkor is, a férfiak általában meg vannak azvarodva egy nő közelében, ha az nem iszonytatóan taszító külsejű.

nekem bő, alaktalan ruháim vannak, nem sminkelek és nem is dobálom a hajam, meg teszem-veszem magam sőt, mosolyogni se szoktam mégis, még így is betalál néha pár pasi.

mert mindegy a körítés, ha egy tény ottvan (luka van az illetőnek) akkor már mennek rá mint darazsak a mézre.

ezért féltik a nőket, még iránban, csadorban is egyedül sétálni, mert még zsákban mászkálva is gerjednek a pasik, szagra vagy nem tudom mire... de őrület komolyan, hogy aki nem akar vonzó lenni még arra is.

szóval igen, még zavaróbb lehet hogy 95%-a az embereknek még kihívóan is mászkál, meg tesz azért, hogy a másik nem meggárgyuljon.

néha engem is idegesít pár nő, de nem azért mert izgatna, hanem mert például ilyen oldalsonkák buggyannak ki a gatyából, ami inkább meg gusztustalan

2013. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A pénz miatt. A pénz egyik legnagyobb bevételi forrása a média és a reklám. Hogy lehet az átlagember számára vonzóvá tenni egy terméket? Izmos férfi felsőtesttel és karcsú, szexi nőkkel. Akárhogy is nézzük, az emberek nagy részét ez keményen befolyásolja. Ha vesz valaki egy alsógatyát, akkor gyakran figyelembeveszi a csomagoláson levő képet, amin egy aranymetszés arányait visszaadó férfitest viseli az adott terméket. Tudatalatt kelti a tökéletesség hatását, azt, hogy a gatya viselője jól néz ki. Jól néz ki? Akkor biztosan minőségi termék is. Biztos én is ilyen menő leszek benne. Megveszem. Aztán átsiklik az egész egy más felfogásba, ahol az alsógatyás férfiak, alsóneműs lányok fényképeinek nyílvános mutogatása(reklámokban) teljesen természetes lesz, sőt! Vonzó! Még az ifjusági, műveltségi vetélkedők plakátjait is izmos férfitest, vagy gyönyörű női testfelépítés díszíti.

Aztán, mikor ez már teljesen elfogadott - miért is ne lenne az? Ezt látni mindenhol. Szóval, amikor ez már teljesen elfogadott egy ember számára, onnantól kezdve hasonlítani akar, sokkal inkább értékeli a külsőséget, mint a belsőt, sokkal inkább fontosnak tartja, hogy a reklámemberekre hasonlítson. Szem elől téveszti a saját egészségeét, kényelmét. Azért cserébe, hogy megfeleljen akár a divatnak, akár a társadalomnak. Előbbiből következik a második.

Engem már nem irritál ez, megszoktam. De azért remélem, hogy olyan nővel hoz majd össze a sors, aki akkor vesz fel p.csanacit, vagy miniszoknyát, ha az kényelmes neki és jól érzi magát benne.

2013. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Nem olvastam vissza, de én is észrevettem. Főleg a romantikus vígjáték féle filmek, azok aztán ontják ezt a szart. Az meg tipikusan a nők, főleg 30 év alattiak nagy irányvonala, azt nézegetik.

Minden reklám, parfüm reklám, szinte mind a szexualitásról szól. Jó egy parfüm az még oké, bár nem csak a nőszerzés kéne hogy legyen a fő célja, hogy valakinek jó illeta van, ápolt, de az is mind a smárolós jelentekben végződik.

Mivel mindenhonnat ezt kapod a pofádba bele, ezért van az ,hogy a tini taknyok már 12 évesen kínosnak tartják, ha még ba szatlanok.

Egyszerüen állati nagy divat a szex. Rajság, fajinság, királyság, státusszimbólum, emberi minőség mérő.

Ez van.

Csak azt nem értem, mi a francnak kell ennyire szaporítani az embereket ész nélkül a rendszernek, mikor így is már több mint 7 milliárdan vagyunk, már szinte egymást tapossuk ,emg tombol a munkanélküliség, illetve mindenütt hatalmas a konkurencia. Ha negyed ennyiren se volnánk, minden egyszerübb és jobb lenne.

2013. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jól hangzik a dolog, ha majd egy csajnak belemászol a jó meleg és húsos popsijába, legközelebb akkor tedd fel ezt a kérdést! :D

Tudod az az igazság hogy személy szerint én nem vagyok egy nagy csajozógép, meg nem is nagyon szoktam megbámulni a nőket, de azért ha belegondolsz, a nőknek csak jólesik ha megnézik őket a férfiak, ugyan úgy mint egy férfinek is ha a nők. Zavarni mért zavarna egy lengén öltözött nő? Nem muszáj neked megpróbálnod senkit fölszedni, öltözködés alapján meg soha nem lehet ítélni ilyen dolgokban..... a férfiak egyrészt nem is lehetnek olyan szexik mint a nők, másfelől meg mi férfiak általában alapból "vizuálisabbak" vagyunk a nőknél, nem zavaró a mindennapokban, sőt még csak meg sem haragudnék egy nőre sem ha megállítana és megakarná simogatni valamijével az arcomat, :) annak ellenére hogy legkevésbé sem vagyok egy hímringyó.

2013. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!