Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lemaradtam valamiről ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemaradtam valamiről ha még 21 évesen nem volt szexuális életem?

Figyelt kérdés

Már olyan szintre jutottam ezzel hogy szeretnék minél több pasival kipróbálni ezt-azt. Akár idősebb férfiakkal is

Nem szeretném magam lekötni senki mellett sem

Szerelmet meg szintén nem ismerem milyen érzés nem is voltam szerelmes ez idáig

A vonzalmat érzem igazán

Jó lenne végre túl lenni az elsőn de ha odáig jutok egy fiúval megijedek és nem merem megtenni a lépéseket hogy elveszítsem a szüzességem végre. Mitől lehet?? Ha már vágyom a szexre de még sem merem megtenni????

:-SS



2013. márc. 31. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen. Főleg ha így érzed.


21/N

2013. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

keress egy srácot akiért odáig vagy és igyatok elötte. :D akkor mér nem lesz lehetöség visszalépni :)

nem maradtál le semmiröl de ne nagyon terjeszd hogy pasirol pasira akarsz szökkenni, mert ezt errefelé nem tolerálják :/

2013. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szeritem, ha szerettél volna valakit és fontos lett volna neked nem féltél volna, hanem boldog lennél, hogy megteheted
2013. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A fájdalomtól félsz?
2013. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nincs olyan pasi akiért odáig lennék még
2013. márc. 31. 23:13
 6/14 A kérdező kommentje:
Már úgy érzem hogy olyan álomszerű az egész hogy meg sem történhet
2013. márc. 31. 23:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Legföljebb arról maradtál le, hogy a szalagavatódon veszítsd el, de ettől még lehetsz boldog.
2013. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd már ilyen komolyan a dolgot, semmiről sem maradtál le. Várjál a normális srácra, nem hiába ijedsz meg a végén, tudatalatt nem akarsz velük lefeküdni, csak úgy érzed, hogy a szüzességed egy teher
2013. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
A tiniterhességről.
2013. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Túldramatizálod. Nem maradtál le semmiről.
2013. márc. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!