Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a palik, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a palik, hogy a nők bonyolultak, miközben ők sokkal inkább azok? :D

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vagy csak ti nők olyan bonyolultak vagytok,hogy már nem tudjátok könnyűnek felfogni a férfiakat :D
2013. ápr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Nők nem bonyolultak hanem értelmetlenek és logikátlanok.
2013. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Annyira azért nem bonyolultak :D Persze akad néhány nehezebb eset, de én azt látom, hogy a férfiak alapból egyenesebbek, mint a nők. Férfiakról beszélek, nem fiúkról. A nők sokmindent képesek túlgondolni, túlkomplikálni a férfit illetően, pedig ők általában fele annyit sem agyalnak, mint a nők. Ezt meg kell náluk érteni, és neked sem lesz annyi bajod :) A férfitől általában azt kapod, amit látsz. Persze, olykor ők is játszmáznak. Talán nem is a férfi vagy a nő bonyolult, hanem maga a helyzet, amiben benne vannak adott esetben.

24N

2013. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Értelmetlenek és logikátlanok :DD

Óóó. XD Gondolom, akkor áttértél a melegségre, vagy a jobb kezed lesz a barátnőd, mert az nem értelmetlen.


(Én nem mondtam a pasikra, hogy értelmetlenek, sőt nagyon is értelmesek, csak fene bonyolultak, na :"D)

2013. ápr. 21. 14:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nah igen.Az se mindegy,hogy olyan fiúról beszélünk aki azt se tudja mit akar.Vagy egy céltudatos férfiról.
2013. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

"Gondolom, akkor áttértél a melegségre, vagy a jobb kezed lesz a barátnőd, mert az nem értelmetlen."


Van barátnőm kistáska.

2013. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányként mondom, hogy a pasik rohadt egyszerűek. Egyenesebbek, őszintébbek, nem gondolkodnak annyit szerelmi dolgokon, mint mi, jobban tudják, kit és mit akarnak.

21l

2013. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert az ember egy olyan lény,hogy van olyan nagyképű,hogyha valamit nem ért,akkor azt mondja,hogy "ő a bonyolult",nem pedig azt,hogy "én nem értem".
2013. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak a Buta nők hiszik,h a pasik bonyolultak! Kvára egyszerűek vagyunk,csak a nőknek ezt a 2-3dolgot is nehéz teljesíteni mert annyira kasuk.. Szex+Kaja. _ennyivel minden pasit meglehet fogni..
2013. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az átlag pasiknak meg ezeknek a metroszexuális páwák gondolkodása és logikája olyan, mint az 1*1.
2013. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!