Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kissé bonyolult a helyzetem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé bonyolult a helyzetem, de rövid a leírása, adsz ötletet?

Figyelt kérdés

Tehát tényleg csak röviden vázolnám a problémámat:


Egy átlagos, szőke, kékszemű, magasságához ugyancsak átlagos testalkatú 20 éves egyetemista srác vagyok.


Az életemet magamnak kell finanszíroznom, mert a szüleimtől nem számíthatok semmifajta támogatásra. Sőt, általában én segítek rajtuk.


Tehát a nappali tagozat mellett én dolgozom, ám nem helyhez kötött munkát végzek. Rengeteg telefonálást és számítógép használatot foglal magában az egyébként kiemelkedő fizetésével.


Az életem anyagi részére tehát már nem panaszkodhatom, már eljutottam arra a szintre, hogy a megtakarításon túl is engedhetek kényelmet az életemben, mint pl. az autóval való közlekedést.


Viszont az életem szociális részére van panaszom.

Sajnos, mint említettem rengeteg dolgozom. Ez leköti rengeteg időmet, sőt, az egyetemi órákon való részvételt is korlátozza, mert sajnos rengetegszer kell felállnom telefonálni vagy bemenni.

Emiatt nem sikerült még a csoporttársaimmal sem valami komolyabb barátságot kialakítani.

Volt már előzőleg párkapcsolatom, és ezt a szüleim is nagyon jól tudják. Emlegetik is, hogy mikor lesz már újra mellettem egy "kislány".:)


Az igazság az, hogy eléggé el voltam havazva az utóbbi időben és emiatt nem tűnt fel, hogy igazuk van. Nem érzem teljesnek az életemet jelenleg ebben a formában.


Mit tanácsoltok, mi lehet jó döntés ebben az esetben ?


2013. ápr. 21. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
biztosan én vagyok a hülye, de nem értem a kérdést. mi és mi között akarsz dönteni?
2013. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sex mindig jó döntés.
2013. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Találnom kellene egy átmentet a munka és az élet között.

Viszont ilyen nem létezik..

2013. ápr. 21. 17:18
 4/7 anonim válasza:

Én azt mondanám hogy keress kötetlen kapcsolatot és ha sokszor belefér a találkozgatásotok egymás életébe akkor ha jól érzitek magatok egymással akkor komolyabbra is fordíthatjátok a dolgot!

Nekem is hasonló volt a helyzetem anno most 3gyermek büszke édesapja és egy boldog férj vagyok!

2013. ápr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már hogy a fenébe ne létezne! Kevesebbet dolgozol, kevesebb pénzed lesz, de lesz barátnőd. Te döntöd el, hogy melyiket választod. Csajozni amúgy ráérsz egyetem után is.
2013. ápr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Munkahelyen?
2013. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen időszakok az ember életében, jó ötlet amit egy fentebbi válaszoló írt: kötetlen kapcsolat. De feltételezem, hogy már magára az ismerkedésre sincs túl sok időd. Erre ott vannak a netes társkeresők, vagy akár ez az oldal. Ha valaki szimpatikus, írsz neki, beszélgettek, aztán ki tudja, mi lesz belőle.
2013. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!