Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fêltékenységr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fêltékenységre adhat okot ha a fêrjem a munkatárs nőit nézegeti facebookon?

Figyelt kérdés

Be se jelöli õket csak ràjuk keres.

És az elõzmênyeket mindig elfelejti törölni.


2013. ápr. 21. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Megnézi ennyi mindenki megcsinálja ezt.
2013. ápr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. De ami inkább valószínű, hogy csak érdeklődik irántuk. Én is érdeklődöm a munkatársaim iránt ez természetes... Ez nem jelenti azt hogy például le is feküdnék velük, sőt... De pl nekem fontos hogy jóban legyünk a munkahelyen. Igaz, Facebookon még pont nem néztem meg senkit. De ha kíváncsi lennék valamire akkor elképzelhető, hogy megnézném Facebookon.
2013. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem ne kutakodj a férjed után az előzményekben.
2013. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem a férjem utàn kutakodtam heló!!!!

Hanem tegnap talàltam egy receptet és azt szerettem volna visszaolvasni. Ennyi!


A gond a munkatàrsnõkkel az hogy érdekes mód pont az ideàljai.

2013. ápr. 21. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki hogy van vele, de akire néha ránézek fészen, azt be is jelölöm, hogy könnyebb legyen megtalálni, aki nem érdekel még egy megnézés erejéig sem, arra rá sem keresek.

Jelölés nélkül 1-1 exet megnézek néha, kíváncsi vagyok hogy alakul az életük, ennyi.

2013. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Jut eszembe, régen én is többször nézegettem olyanokat, akik tetszettek, de nem jelöltem őket, mert nem volt különösebb alapja az ismeretségünknek. Csak jól esett látni képeket róluk és elkönyveltem, hogy milyen jól néznek ki (pl olyan kolléga, akivel nem beszéltem soha, csak ő is ott dolgozott, ahol én)

2013. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hàt akkor szàmomra ez egyérteû is lett :(
2013. ápr. 21. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a legrosszabbra. Lehet, hogy csak szimplán tetszenek neki, mert jól néznek ki, de azon felül semmi.
2013. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!