Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SOS! Milyen ürüggyel írjak...

SOS! Milyen ürüggyel írjak facebookon a srácnak? ) hosszú, de olvassátok el, kérlek! )

Figyelt kérdés
Szóval a fiú az osztálytársam, nagyon okos, kedves is, de még nem ismerem annyira jól. Negyedik éve az osztálytársam, és most eléggé megtetszett nekem. Az a baj, hogy egyáltalán nem ugyanazokban a körökben mozgunk, nincs egy közös barátunk sem, óránk is alig van közös. De szeretném megismerni őt, ha csak összebarátkozni, az is jó, de nem tudom, milyen ürüggyel írjak. Azon már túl vagyok, hogy írtam neki, nem jó a jegyzetem valamiből, el tudná-e magyarázni az egyik részt, el is mondta, beszkennelte a saját jegyzetéből azt az oldalt, smileykat írt, válaszolgatott, aranyos volt. Ő maga nem kérdezett vissza, ez lehet, hogy rossz jel, de mindegy... szóval holnap is szeretnék beszélni vele chaten, milyen ürüggyel írjak? (Kb. én is annyira ismerem a srácot, mint ti így a leírásból, szóval bármi tanács jöhet)

2013. ápr. 20. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyanazzal.
2013. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

miért nem térsz rá egyenesen a lényegre?

17f

2013. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zaphod válasza:
Ne ürüggyel írj a srácnak. Kérdezd meg, milyen volt a napja, satöbbi, beszélgess vele arról, amiről szeretnél. Akár ugyanezt neki is elmondhatod, örülni fog, hogy érdeklődsz iránta. Komolyan, a srácok szeretik, ha a lányok érdeklődnek irántuk.
2013. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jó tanuló, kérj tőle korrepetálást :P

Amúgy ez a jegyzetes jó:) csak ne tedd ezt gyakran, mert azt fogja hinni,csak arra kell neked...

De ha kérsz tőle egy jegyzetet, próbálj flörtölni - már ha facen is lehet annak mondani.:D Szóval írd neki h majd meghálálod, vagy rögtön írhatod h meghívod cserébe egy fagyira vagy bármi. :)

2013. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!